Červen 2012

Už jsou zase tady!

30. června 2012 v 17:23 | Andílek |  Co se jinam nevešlo
Prázdniny!
Zase nám začali krásné dva měsíce plné flákání. Upřímně? Děsím se toho co přijde, právě jsem ukončila třetí ročník, takže příští rok maturita, opravdu se toho děsím. A to tak, že hodně. No, ale vratím se k původnímu tématu a tím jsou prázdniny. Vzhledem k tomu, že už zítra odjíždím pryč, přednastavila jsem pro vás pár článků, aby to tu nezelo prázdnotou. No upřímně? Není to nic světoborného Smějící se, ale lepší než nic ne?
Takže užívejte prázdnin a té letní pohody.
Váš Andílek

Co říct?

14. června 2012 v 9:49 | Andílek |  Co se jinam nevešlo
A odkud začít? Asi jste si všimli, že poslední dobou nic nepřibývá, je to tím, že na mě dopadla nějaká tvůrčí krize, prostě nejsou nápady na povídky, takže doufám, že mě zas něco nakopne k tvůrčí činnosti. Protože k psaní se člověk nemůže nutit a já se ani nutit nechci, protože by to pak stálo za velký kulový. To by bylo asi k povídkám a tomu co se kolem toho týká.
Druhý bod- Ano vidíte správně, flákám se. Flákám školu, teda spíše praxi. Ne kvůli tomu co se dělo včera, ale prostě, protože jsem si to tak plánovala od loňska :D. asi se divíte, proč jsem si letošní flákání plánovala už vloni. Z jednoduchýho důvodu, každý rok, třetí ročníky mají povinnej sportovní kurz a já jsem osvobozená od tělocviku.
Naplánovala jsem si návštěvu na učňáku a u bejvalý třídní ze základky, která mi slíbila maturitní otázky do češtiny, jenže mi to nějak neklaplo, tedy klaplo, ale Liduš (paní učitelka Leupoldová), na tu jsem se nedoklepala, tedy spíš na její kabinet, takže je jasné, že jsem jí prošvihla, to samé bylo i u paní učitelky Nečilové. Tak to risknu zejtra.

Doufám, že se do prázdnin ještě ohlásím, než odjedu a sdělím vám nějaký plány ohledně toho na co se o prázdninách můžete těšit.
Mějte se
Váš Andídlek