Dohazovač

1. ledna 2013 v 0:00 | Andílek |  Jednorázovky
První CrissColfer, který publikuju, tak mě neukamenujte.


Protáhl jsem se škvírou mezi dveřma, vyskočil jsem na postel a začal do Chrise šťouchat čumákem. ,,Jdi někam!" ohnal se po mě, div mě neshodil z postele a otočil se na druhou stranu. Ale to mě nezná, já se jen tak nevzdávám. ,,Briane, kruci!" Přetáhl si peřinu přes hlavu, ale já si za ním stejně vlezl a protivně jsem mu vrněl do ucha. ,,Ty se taky naotravuješ!" pousmál se a lezl z postele, zajásal jsem a hnal jsem se do kuchyně, kde jsem netrpělivě přešlapoval před prázdnou miskou. ,,No jo dostaneš!" podrbal mě za uchem a nasypal mi do misky granule a sám si dal vařit vodu na kávu. Díval jsem se jak se otáčí u toastovače a zklamaně jsem stáhl ocas, když mi nepodstrčil žádnou dobrotu, snažil jsem se mu vlísat do přízně, ale ignoroval mě. Chrisi, proč? Udělal jsem něco špatně?
Kolem čtvrtý odpoledne někdo zazvonil, vystartoval jsem ke dveřím a netrpělivě jsem přešlapoval až páníček dojde otevřít. ,,Já nevím, že ty tu musíš bejt vždycky první," zavrtěl hlavou a podrbal mě za uchem. To bych rád věděl, kdo to sem leze otravovat. ,,Mňau." Chris otevřel dveře a za nimi stál k překvapení nás obou Darren. ,,Ahoj."
,,Ahoj, co ty tady?" podivil se Chris. ,,Přinesl jsem ti tu knížku."
,,Jo díky moc. Půjdeš dál?" Jo! Jo! Pojď! Vrněl jsem si pod vousy. ,,Promiň, nemůžu, mám docela naspěch." omluvil se. Kruci! To se nám to komplikuje, předl jsem nespokojeně. ,,To se nedá nic dělat, každopádně díky za knížku, brzo vrátím. Ahoj."
,,Ahoj." Jak Chris couvl, napadl mě spásný nápad, připletl jsem se mu pod nohy a on o mě zakopl, nebejt Darrena, tak se neudrží na nohách. ,,Jsi v pohodě?" strachoval se a mě mé kočičí srdíčko zaplesalo. ,,Jo, nic mi není," usmál se na něj páníček a otočil se na mě. ,,Briane!" Přikrčil jsem se a čekal jsem na trest, koukal jsem na něj vyděšenýma očima. ,,To se dělá? Plést se pánečkovi pod nohy? To se dělá?" Huboval mě. Vzdal to a otočil se na Darrena. ,,Promiň."
,,Nevím za co se omlouváš," pokrčil rameny. ,,Za to..no za tamto."
,,Ale prosím tě, přece tě nenechám, abys upadl, i když se ti přimotal pod nohy támhle milostpán." Ukázal na mě. ,,No jo, tak ahoj." Oční kontakt mezi těma dvěma trval jenom chvíli, přesto to stačilo, už si ani nepamatuju jak se to seběhlo, ale najednou Darren líbal mého pánečka a mé kočičí srdíčko plesalo, teď už jenom stačí, aby Chris nebyl tak tvrdohlavej a dal si říct a co se nestalo, on mu je začal oplácet. Páni! Páni! Jásal jsem. ,,Podívej se na něj!" začal Darren, když se od sebe odtáhli. ,,Takovej malej dohazovač," rozesmál se Chris a znovu Darrena políbil.
Konec
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nicole Damita Nicole Damita | 1. ledna 2013 v 14:16 | Reagovat

AAAAAAA to bolo super =)zbožňujem Briana to je riadný dohadzovač =)skvelé a všetko dobré v Novom roku =)

2 Nikola Nikola | Web | 2. ledna 2013 v 14:42 | Reagovat

Ouu děkujeme Briane, ty jeden vlezdořiťko, teď už jen, aby se to stalo ve skutečnosti :D
Úžasná CrissColfer!! Musím sem prostě chodit častěji! :P

3 Karin Karin | 17. dubna 2017 v 13:39 | Reagovat

Moc pěkné.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama