No tak to neprošlo

29. ledna 2013 v 19:58 | Andílek |  Co se jinam nevešlo
aneb Jednou mě načapat muselSmějící seSmějící se


Vypadá to, že lehnu a to tak, že vážně, marodí celá rodina a mě už to taky dostihlo, ale nebojte o Agenta vás neochudím, to byste mě asi přizabili, kdybych vám Agenta odložila o týden a abych vám ukrátila čekání, co byste řekli na malej spoiler? A nebo radši ne, nebo jen pro silný žaludky.

Tom otevřel oči a rozhlédl se, žádná loď. Jenom čtyři stěny. Bolel ho bok, nadzvedl peřinu v místě průstřelu mu prosakovala krev. Ale to nebylo to co ho zneklidnilo. Kurt! Zpanikařil. Co se s ním stalo? Slyšel jsem výstřel a pak už nevím. Do pokoje vešla sestra. ,,Pane Johnsone, to jsme rádi, že jste vzhůru."
,,Co se stalo?" zeptal se. ,,Našla vás pobřežní hlídka. Ti dealeři byli vzati do vazby."
,,A co můj kolega?!"
,,Kdo?"
,,Můj kolega! Vysoký brunet s modrýma očima, vysoký asi kolem 170 cm."
,,Je nám líto, nikdo takový tam nebyl. Odpočívejte, záchranáři tu oblast ještě prohledají." Odešla a Tomovi se po tvářích rozkutálely slzy. On přece nemůže být mrtvý! Prostě nesmí! Co řeknu Blainovi?

Že jsem dneska vůbec někam lezla. Byli jsme se podívat na nějaký akci co pořádal úřad práce, na nějaký kompenzační pomůcky pro handicapované, v tom počasí to bylo fakt úžasný...chvíli pršelo, pak zas sněžilo, prostě bomba. Jsme se podívali a zase jsme mazali do školy. Na hudebku, angličtinu a němčinu.
Ano hádáte správně v hudebce mě nachystal na švestkách :D :D. Jenže já pomalu nemohla mluvit, natož zpívat, tak jsem si četla a snažila jsem se, když se koukal, jenže jsem se začetla, takže jsem si nevšimla, že přestal hrát a procházel mezi nima, zvednu hlavu a on v první řadě a kouká přímo na mě, ve fofru jsem balila a on se na mě tak koukal. ,,Pozdě!" Jsem se snažila bejt neviditelná, procpat se hloub do židle a hrabala jsem se v deskách pro noty, ostatní sboristsky z toho měly strašnou prču. No stane se! V anglině, byla docela naštvaná v pátek nám to kvůli plesu odpadlo, tenhle pátek odpadá anglina znova, tak jsme dělali nějaký didaktický cvičení z časopisu. V němčině jak prohlásila učitelka, jsem měly kulturní vložku, protože jsme zjistily, že nám do učebny teče, tak B s T běžely pro školníka, aby zdržely hodinu, ten nám tam šoupnul odpaďák a bylo po prdeli :D :D :D.

Někdy by mě zajímalio, jestli je u nás na socce něco normálního :D :D. Ráno místo těláku jsme si se spolužačkou (protože jsme osvobozený) líčily zážitky ze života a umíraly jsme z toho smíchy. To se nedá vymyslet...např. běžkování dlouhodou chodbou na vojně a další krávoviny.

PS. Zejtra se těste na kratičkou jednorázovku a v sobotu tolik očekávaný AGENT
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Nikola Nikola | Web | 30. ledna 2013 v 20:16 | Reagovat

Ouuu! Jednou tě načapat museli... Chááá hlavně, že jsi se snažila být neviditelná... i snaha se cení :) :D
A ikdyž tě mám velmi ráda, tak další přeložení Agenta bych už asi vážně nezkousla,... to bych si asi vážně okousala všechny nehty a nic proti, ale ten spoiler taky nebyl zrovna uspokojující! :D
,,Je nám líto, nikdo takový tam nebyl." Jak jako, že tam nikdo takový nebyl? Jediná uspokojivá odpověď by byla, že Kurt už dávno leží u Blainea v posteli a úžívá si jeho horké objetí! :D
áááá cítíš to? ŠKRTÍM TĚ! Na
dálku :D

2 Andílek Andílek | Web | 30. ledna 2013 v 20:37 | Reagovat

[1]: cítím to :D :D. Hlavně v němčině do mě pak rejpaly, jak mě pěkně nachytal :D, když ono to bylo, tak napínavý :D :D. Další přeložení Agenta bych už si ani nedovolila...já za to nemůžu, to ta moje fantazie :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama