Květen 2013

Moje druhé já

29. května 2013 v 15:40 | Andílek |  Jednorázovky
Jak jsem slibovala, tak se tu objevuje první část dvoudílné jednorázovky Moje druhé já, tak si jí užijte. A ještě VAROVÁNÍ (které stejně nečtete). Připravte si kapesníčky.

Já a můj agent 3 - 6. část

25. května 2013 v 13:04 | Andílek |  Kapitolovky
JE TO TADY! Tak jste se dočkali, po měsíční pauze se vrací Agent 3. Jak by řekla Nikola (kdo ví, kde je jí konec), návrat po taktické reklamní pauze Smějící se. Dál nebudu nic říkat, akorát tak to, že se blížíme ke konci. Tak si předposlední kapitolku užijte. No možná by nebylo od věci shrnout předchozí kapitoly. Kurt s Blainem se pohádají a Kurt jde pomoci svým kolegům zatknout jednoho nebezpečnýho zločince. Když to Blaine ráno zjistí zpanikaří a vydává se ho hledat, i když neví kam a nakonec skončí u Trenta na člunu, kde mu všechno vyklopí, Trent ho vyvede z omylu. Mezitím na lodi toho zločince na tu naší čtyřku přijdou padouši a jejich šéf po svým chlapcích žádá, aby je zastřelili, jsou však zastaveni svým šéfem, aby nezabijeli Kurta, že si ho vezme sebou. Frank, Tim a Henry jsou zoufalý a neví co dělat, nakonec je napadne Trent. Doběhnou k jeho člunu a k jejich překvapení je tam i Blaine. Což značí jediné. PRŮŠVIH!
Jak to bude pokračovat se dozvíte právě teď:

Opravdu konec!

24. května 2013 v 18:20 | Andílek
Dneska po přijímačkách jsem naklusala k nám do školy, abychom se rozloučili z paní předsedkyní. No a když vyjdu z tý školy, tak to na mě spadlo, konečně mi to došlo! Došlo mi, že se tam už nikdy nevrátím, že ty svoje holčiny, nikdy neuvidím (7. června nepočítám). Čekám na odvoz a otočím se, a zadívám se na tu opráskanou budovu s béžovou omítkou a tepaným názvem školy Střední odborná škola sociální u Matky Boží na zdi a do očí se mi nahrnou slzy. Strávila jsem v ní krásný čtyři roky. Už se nikdy neposadím na židli v hudebně, v životě jsem nepřečetla tolik knížek, jako za ty čtyři roky v hodinách hudební výchovy (ano chytil mě, při tom Smějící se). Asi už mi nevznikne tolik povídek, jako v hodinách práva :D. Žádný nervy, před hororovými hodinami Zdravotní přípravy (1. a 2. ročník). Co teprve naše otrávení v hodinách výtvarné výchovy (učitelka byla strašná aktivistka, pořád by něco vyráběla nebo lezla po výstavách. Ani jedno se nám nikdy nechtělo :D).
A co teprve pravidelné ranní hlášení s hudebním doprovodem. A hlavně s Myšlenkou na dnešní den Plačící. To bylo to, co tuhle školu činilo úžasnou, naše Myšlenka na dnešní den.
Co teprve tříďas a jeho hlášky: například: 2. ročník, někdy ke konci roku (na mojí maličkost). "Ty nemáš brejle?""Ne já mám čočky." "Ty máš čočky?""No." "Ty máš modrý čočky?" nebo jsme byli venku a on mi fouknul nějakou pampelišku do obličeje. ,,Tak a máte to ve vlasech." "Já nemám ve vlasech, já to mám v očích." "V očích?" "Jo na čočkách, na těch modrejch." Těch hlášek bylo víc, ale kdo si já má pamatovat, nejvíc hlásili s Bárou vždycky ve Zdravotním tělocviku :D, celá třída výtlem. A spoustu dalších věcí, naše Čiči, se svým věčným "Nestíháme děvčata." uklízečka co nikdy neuklidila. Toaleťák, který byl na záchodech pouze do velké přestávky, papírový ručníky, co tam byly pouze na přijímačky a maturity.....A teď je konec! Odzvonilo nám! (ono ani nezvonilo Smějící se)

Přestanu žvanit a vylejvat si srdíčko, zejtra v klasický čas, kolem jedné se můžete, konečně těšit na Já a můj agent 6.

Mám to za sebou

21. května 2013 v 18:02 | Andílek |  Co se jinam nevešlo
ODMATUROVALA JSEM!! JE TO ZA MNOU! No, víte co znamená? Užijete si mě víc. Sice ještě 24.5. dělám přijímačky na VOŠku, ale to nic neovlivní. Takže na co se můžete ode mě těšit:
Já a můj agent 3 - konečně se dočkáte! Před vámi jsou poslední dvě kapitolky. Jak to asi s klukama dopadne? Vrátí se Kurt? A pokud ano, usmíří se s Blainem?
Jenom ty - Blaine se na popud kolegy vydá na horský pension a setká se tam s partou kamarádů. Jenže co, když jeden z nich skrývá tajemství?
Z jednorázových povídek se můžete těšit na:
Dvoudílnou jednorázovku Moje druhé já a na to navazující Deník
Moje druhé já - dva mladíci, jeden cit a jedno velké zklamání
Deník - rodina najde deník, ve kterém je popsán příběh Kurta s Blainem, z Blainova pohledu
Druhá šance - malý Kurt je zneužíván otcem, dostane ještě šanci dostat se do dobré rodiny?
Jinak pro Christy a Cherry La´Push kapitolovka na Sešit je v rozepsaném stavu, takže až to bude vypadat nějak k světu, tak se můžete všichni těšit.
Tak to je ode mě zatím všechno, já si jdu užívat blaženou euforii, že je to za mnou. Kecám jdu psát životopis a slohovku na příjímačky.

Nemohla jsem odolat :D

13. května 2013 v 13:53 | Andílek |  Co se jinam nevešlo
V podstatě jsem si tohle vydupala. No nevydupala, prostě jsem postavila před hlavu rodiny notebook s tím, že to chci k narozeninám. Dámy a (možná pánové), tohle je....

Otec a syn

11. května 2013 v 12:30 | Andílek |  Jednorázovky
Touhle dobou už zřejmě mířím na Brněnskou přehradu, nechtěla jsem vás nechávat bez povídky, i když by stejně nic nepřibilo jinak, ale když jsem pryč, tak jsem si říkala proč něco nepřednastavit. No každopádně si jí užijte a mě držte palce ať ten víkend přežiju. Ať už z důvodu, že jedeme slavit narozky moje a tet :D. A za druhé, protože naší rodině vládnou homofobové, tak ať to zvládnu po týhle stránce, bez nějakýho velkýho výbuchu vzteku. A teď už k povídce.

Proč on?

6. května 2013 v 12:32 | Andílek |  Jednorázovky
Jsem v depresi, ze zítrejších dídakťáků z angličtiny a muselo to jít prostě ven. Připravte si kapesníčky, je to hodně emocionální.

Když nám hrábne

3. května 2013 v 22:22 | Andílek |  Co se jinam nevešlo
Aneb, co vznikne když se nudíme. Je to strašná blbost, ale mě a Stáňu to chytlo na tolik, že jsme si musely zabásnit. A vzniklo z toho tohle. Od pakoňů přes kostelnici, Erbena, indiány, slečinky a namakaný borce zpátky k pakoňům. Smějící se. Jinak ještě malé upozornění, pro milovníky Kurta, Blaina, Franka a Vilmy, zítra Agent NEBUDE, budu se šrotit didakťáky do ajiny. Orientačně by měl pokračovat někdo kolem 22.5. A teď už k básničce. Jeden řádek patří Stáně a druhý mě.