Jenom ty 3

22. června 2013 v 13:00 | Andílek |  Kapitolovky
Raději dnešní kapitolu přednastavuju, protože nevím jestli náhodou nestřílivým nebo jestli jsem vůbec už domaSmějící se. Dnešní kapitola je v podstatě o ničem. I tak doufám, že si jí užijete.


,,Přátelé," začala u oběda Rose. ,,Dnes večer pořádáme s manželem karaoke, budeme rádi, když se zúčástníte, alespoň někteří." Mercedes se nadšeně usmívala. ,,Co Kurte, půjdeme do toho, že jo?"
,,No já nevím," bránil se brunet. ,,Proč bys nešel?" nechápal Carl. ,,Dlouho jsem nezpíval."
,,Kurte, no tak."
,,Dobře, ale pod jednou podmínkou. Mercedes zazpívá Hell to the no."
,,A ty Defying gravity," ušklíbla se na něj Mercedes. ,,Ach jo, co mám s tebou dělat," povzdechl si modroočko. ,,Tak teda jo no."
,,Jo!" zavýskla nadšeně Mercedes. ,,Co je tu za nadšení?" nechápal Blaine. ,,Ale tihle se dva tu dohadují, co zazpívají večer."
,,Vy zpíváte?" otočil se Blaine na Kurta s Mercedes. ,,Jo. Oba jsme chodili do sboru," přiznala Mercedes. ,,Vážně? Já totiž taky, byl jsem hlavním zpěvákem."
,,A kde?" zajímalo Kurta. ,,Stehlíci. Daltonova akademie."
,,Kecáš!" vyprskla Mercedes džus na stůl. ,,Prase!" otituloval jí Carl a Mercedes mu věnovala nenávistný pohled. ,,Neměli jsme proti nim jednou vystupovat?"
,,Jo měli," přikývla Mercedes. ,,Pak to nějak padlo."
,,Nový směr?" zeptal se Blaine a Kurt přikývl. ,,Tak je dobrý tohle to," rozesmál se Blaine. ,,Takže soupeř?" zeptala se Anne. ,,Ne. Měli bejt, ale nakonec nebyli."
,,Tak nechceš se večer přidat?" navrhla Blainovi Mercedes. ,,Já nevím co bych zazpíval."
,,To do večera vymyslíš," usmál se Kurt. ,,Mě vydírala s Defying gravity."
,,Děláš si srandu? Ty, že zazpíváš vysoké F?" otočil se Blaine nevěřícně na Kurta. ,,Jo zazpívám."
,,Jo tehdy to byla prča."
,,Strašná sranda," ušklíbl se Kurt. ,,No kdybys to nezkazil."
,,Tak bys dala koho schválně?" ušklíbl se Kurt. ,,Nevím. Oba jste to odzpívali moc hezky."
,,Tak vidíš. Omluvíte mě?" Zeptal se a vzdálil se. ,,Já jdu taky, musím si něco zařídit," vstal Carl a následoval Kurta. ,,Co se mu stalo?" zajímalo Blaina. ,,Komu?" zeptala se Mercedes. ,,Kurtovi."
,,To nemůžu," zavrtěla hlavou. ,,Má to těžký."
Carl chytil Kurta za ruku. ,,Kam ses vydal?"
,,Nahoru."
,, V pořádku?" zeptal se Carl. Kurt zavrtěl hlavou. Carl ho pohladil po tváři. ,,Všechno bude dobrý, slibuju." Kurt tomu věřit chtěl, ale věděl, že to není možné, možná kdysi dávno, ale ne teď. Už to zašlo daleko. ,,Já vím," zašeptal.
Ležel v trávě a pozoroval hvězdy na obloze, zaslechl kroky a vystřelil do sedu, příchozí se lekl. ,,Vyděsil jsi mě," oddechl si Blaine. ,,To jsem nechtěl, netušil jsem, že sem někdo přijde, zvlášť v tuhle hodinu," sklonil Kurt hlavu. ,,Čeho se bojíš?"
,,Prosím?" otočil se Kurt nechápavě na Blaina. ,,Ptám se čeho se bojíš."
,,Ničeho," zavrtěl Kurt hlavou. ,,Nelži!" Kurt na něj vytřešil oči. On to na mě poznal. ,,Nelžu!" Vyskočil Kurt na nohy a vydal se do penzionu. ,,Počkej!" Chytil ho Blaine za ruku. ,,Pusť mě!" vytrhl se mu Kurt, Blaine se nedal a otočil si k sobě Kurtovu hlavu k sobě, všiml si slzy, která mu stekla po tváři. ,,Promiň, jestli jsem..."
,,To není kvůli tobě," zavrtěl Kurt hlavou, než se Blaine vzpamatoval Kurt se mu vytrhl po druhé a utekl. Co se to tady děje? Co se mu stalo? Honilo se Blainovi v hlavě.
Kurt padl na postel a naplno se rozplakal, uslyšel cvaknutí dveří, otřel si slzy a posadil se. Na pokoj vešel Carl a usmíval se. ,,Lásko," usmál se na Kurta a políbil ho. ,,Carle, ne prosím," zavrtěl Kurt hlavou a couvl. ,,Ty nechceš?" Kurt zavrtěl hlavou. ,,Není mi dobře."
,,Mám dojít pro Anne? Jsem si jistý, že ještě nespí."
,,Ne, to je dobrý," zavrtěl Kurt hlavou. ,,Dobře, tak dobrou noc."
,,Dobrou." Carl zhasl a za chvilku tiše oddechoval. Kurt nemohl usnout, koukal do stropu a po tváři mu tekly slzy. Otočil se na Carla, ten tvrdě spal. Kurt tiše vyklouzl z postele a následně i z pokoje. Nadechl se a zaklepal, dveře se otevřeli. ,,Kurte, co se děje?" vtáhla ho Anne dovnitř. ,,Nemůžu spát," vymluvil se modroočko. ,,Chceš prášek?" Brunet přikývl. ,,Dneska jo." Je toho na mě moc, vážně. ,,Tak vydrž, jen ho najdu." Podala Kurtovi skleničku vody a malou tabletku. ,,Bude líp uvidíš." Těžko! Napadlo Kurta. ,,Díky Anne."
,,Není zač. Dobrou noc."
,,Dobrou." Kurt se vrátil k sobě na pokoj, ale spánek stejně nepřicházel. Kurtovi se podařilo usnout až k ránu.
Blaine si všiml zase toho smutného pohledu, který mu Kurt věnoval. Už mu to nedalo a naklonil se k Anne. ,,Co je Kurtovi?" Anne se na něj podívala. ,,Asi se moc nevyspal. Byl si u mě večer pro prášek na spaní, ale asi moc nezabral."
,,To nemyslím. Podívej se na něj pořádně." Anne se podívala na Kurta. ,,Až se otočí." Kurt si sedal a podíval se na Carla. ,,Máš pravdu, má takovej smutnej pohled, jako by ho něco trápilo."
,,Jo správně, všiml jsem si toho už první den. Pak jsem byl venku a Kurt tam seděl sám na lavičce, navrhl jsem mu, aby mi ukázal okolí, mělas vidět to nadšení v jeho očích, povídali jsme si a bylo všechno fajn, jenomže pak mu zavolal Carl a on prostě utekl. Včera taky, ležel na mezi v trávě, přišel jsem k němu a zeptal jsem se na to a on byl odtažitej a nakonec utekl. Jediné čeho jsem si stačil všimnout byla slza, která mu stekla po tváři."
,,Promluvím s ním."
,,Dobře," kývl Blaine, ale zrak z Kurta nespustil, ten si toho všiml a pohled Blainovi oplatil. Blaine se usmál a Kurt mu úsměv oplatil, toho si všiml Carl a v duchu si sliboval, že to tak nenechá.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cherry La´Push Cherry La´Push | Web | 22. června 2013 v 15:05 | Reagovat

Blaine je vážně zlatíčko, že se o Kurta tak moc bojí i když ho tady v tý povídce prakticky ani nezná :)... Carl mě začíná štvát, doufám, že spolu už moc dlouho nebudou :DD... A snad se to Kurtovi zlepší , pokud je tady ovšem ta možnost :)... Vážně opět skvělá kapitola :D

2 Andílek Andílek | 22. června 2013 v 20:01 | Reagovat

[1]: že jo taky si říkám :). Carl tě štve? Tak to tě bude štvát ještě dlouho :D :D. Mám s ním velké plány:D ,ale neřeknu jaký :P. Jak Kurt, jo to je otázka co s ním, ono se to může i zhoršit :/. Děkuju :D

3 Janička Janička | Web | 25. června 2013 v 0:33 | Reagovat

Jenom doufám, že Carl neudělá nic Blainovi. Je to pěknej zloduch, to teda jo. Ale jinak ta povídka zatím vypadá moc dobře. Těším se na pokračování. :)

4 Andílek Andílek | 25. června 2013 v 8:57 | Reagovat

[3]: děkuju :)

5 Christy Christy | Web | 25. června 2013 v 20:38 | Reagovat

Moc pěkné těším se dál :-)

6 Nikola Nikola | Web | 30. července 2013 v 14:22 | Reagovat

Néééééééééééééééééééééééééé *nejsem schopna komentovat, omlouvám se*
Nééééééééé Carla mám chuť hodit do moře, do oceánu, ae s kotvou na hlavě... úplně se bojím, co bude dál O.o Jdu na to :* (Jinak samozřejmě krásná kapitolka...)

7 Karin Karin | 18. dubna 2017 v 23:02 | Reagovat

Bojím se že mu ten zmetek něco udělá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama