Já, ty a všichni kolem nás 3

20. září 2014 v 12:54 | Andílek |  Kapitolovky
Je tu další kapitolka...Zahrajeme si s klukama na schovku :D a někdo se objevíVšichni kromě Kurta zamířili po večeři do společenské místnosti na kulečník. Asi za půl hodiny se ozvalo zaklepání. ,,Ano?" zavolal mladík na pokoji, dveře se otevřely a dovnitř vstoupil Sebastian. ,,Potřebuješ něco? Myslel jsem, že jsi dole s klukama."
,,Já jsem přišel za tebou, Kurte."
,,A co potřebuješ?"
,,Chci ti něco říct. Už to v sobě dusím dost dlouho."
,,Tak povídej."
,,Miluju tě." Kurt zalapal po dechu a nevěřícně se na Sebastiana podíval. ,,Cože?!"
,,Miluji tě," zopakoval Sebastian a na důkaz svých slov Kurta políbil. ,,Jak…Jak dlouho?"
,,No dost dlouho. Začal jsem se opět kamarádit s Carsonem, abych se dostal blíž k tobě. Ne, že by mi tvůj brácha jako kámoš nechyběl. A navíc ho podezřívám, že to věděl. Že si na tebe myslím."
,,Bassi, já…..Před pár týdny jsem si prošel dost bolestivým rozchodem. Nejsem si jistý, jestli jsem připravený na další vztah." Sebastian přikývl, že rozumí. ,,Dej mi čas, prosím." Bass znovu jenom přikývl a odešel.
Carson se vrátil s úsměvem na pokoj a spatřil na posteli sedět podmračeného Kurta. ,,Děje se něco?" šťouchl do něj. ,,Tys věděl, že si na mě Sebastian myslí?"
,,Nevěděl. Tušil jsem to," odpověděl. ,,Teď za mnou byl, s tím, že mě miluje."
,,Cos mu řekl ty?"
,,Že nejsem připravený na nový vztah a že mi má dát čas." Carson si povzdechl a objal Kurta kolem rameny. ,,Hele brácha, na kudrnáče se vyser. Nevěděl co má. A teď před tebe předstoupil kluk, kterej má o tebe zájem a ty tu sedíš jak pecka."
,,Jdu za Sebastianem." Vystřelil Kurt na nohy a Carson se spokojeně usmál. ,,To by bylo!"
,,Co tady děláš?" nechápal Sebastian, když otevřel dveře. Kurt neodpověděl. Místo odpovědi přitiskl svoje rty na ty Sebastianovi a začal ho líbat. Zmatený Sebastian netušil, co má dělat. Tohle se mu ještě nestalo. Kurt ho naprosto vyvedl z míry. Brunet naproti tomu se snažil jazykem prorazit hradbu Sebastianových zubů. ,,Dost!" odtáhl se Sebastian. ,,Co jsem udělal špatně?" zatvářil se Kurt jako nakopnutý štěně. ,,Nic," zavrtěl Sebastian hlavou. ,,Jen jsi mě zaskočil."
,,Já jsem ti chtěl, říct, že tě miluju. Ale touha políbit tvoje rty byla silnější." Sebastian se usmál a začal Kurta líbat a modroočko mu polibky oplácet.
Druhý den ráno cestou ke krápníkové jeskyni, chytil Carson Kurta za ruku. ,,Tak co?"
,,Co co?" nechápal Kurt a dál se usmíval jako měsíček na hnoji. ,,Tak jste spolu nebo ne?"
,,Se Sebastianem? Jo jsme spolu," přikývl. ,,To je dobře. Moc vám to přeju."
,,Díky, Carsone." Koupili si lístky a čekali na průvodce. Ten po deseti minutách dorazil a pustil je dovnitř, stručně skupinu seznámil s historií jeskyní a s návštěvním řádem. Za partou kluků z Daltonu a dvou kluků z McKinley stála rodinka s malýma dětma. A znáte děti a jejich zvídavost a poznámky. Průvodce vykládal, že jeden krápník vypadá jak zkamenělý pejsek. Na to se ozval chlapeček. ,,A proč ten pejsek neodešel?" Skupina včetně kluků se rozesmála, jen průvodce zůstal nad věcí a odpověděl. ,,Protože zkameněl." Sebastian s Carsonem si vyměnili pobavené pohledy, ani jednoho z party nenapadlo, že sranda bude pokračovat. Krápníky začali připomínat postavičky a jeden z nich vypadal, jako by měl dvě hlavy. ,,O tomto krápníku často návštěvníci hovoří, jako o mutantovi," ukázal průvodce na krápník se dvěma hlavami. ,,Já nejsem mutant!" ozvala se holčička. Kluci se po sobě podívali a rozesmáli se a s nimi i zbytek návštěvníků.
,,Kdo by řekl, že v se můžu v krápníkový jeskyni pobavit," cukaly Carsonovi koutky cestou k chatě. ,,Můžeš o tom napsat článek do Slídila do rubriky Co dělali studenti o prázdninách," rozesmál se Kurt a Carson po něm švihl naštvaným pohledem. ,,A Sue mě zabije ne?"
,,Co je špatnýho na zkamenělých pejskách a mutantech?" nechápal Trent o čem je řeč. Dvojčata se na něj podívala a rozesmála se. ,,To neznáš Sue," mávl nad tím Carson rukou. ,,Kluci, jdeme na pivo. Mutanti taky potřebují pít," vykřikl Jeff a všichni se jako na povel rozesmáli a zamířili do nejbližší hospůdky.
Při návratu k chatě se Nickovi rozezvonil telefon, přijal hovor a nesledoval kluky za sebou. ,,Schováme se mu!" navrhl Jeff a táhl zbytek party za velký auto na parkovišti u obchoďáku, kolem kterýho zrovna procházeli. ,,Ty seš teda přítel," vrtěl Thad hlavou. Vykukovali, jestli si už Nick všiml, že mu všichni zmizeli. A smáli se. ,,Ticho!" okřikl je Jeff a Sebastiana nenapadlo nic lepšího, než smějícímu se Kurtovi nacpat jazyk do úst. ,,Hmm..Pokračuj," zamumlal brunet. ,,Nechte si to na doma," zamračil se při pohledu na líbající se dvojici Thad. ,,Závidíš nebo co?" odtáhl se Sebastian. ,,Jasně, že závidí," ušklíbl se Kurt. ,,Teda, máš pěkně zvrhlýho bráchu," podíval se na Kurtovo dvojče Thad a Carson pokrčil rameny. ,,Kdo by nebyl se Sebem zvrhlej? Aú, proč mě biješ?" Třel si rameno, do kterého ho Kurt praštil. ,,Vylezte kreténi!" ozvalo se přes celé parkoviště. ,,Tohle není vtipný!" Zavolal Nick. ,,Kluci!"
,,Tak jdeme ne?" otočil se Kurt na zbytek. ,,Jo jdeme," přikývl Trent. A vylezli zpoza auta. ,,Ani se nebudu ptát, čí to byl nápad. Je mi jasný, že Jeffa," švihl Nick pohledem po svém příteli. ,,Promiň zlato," líbl ho Jeff na tvář. ,,No jo, co mám s tebou dělat, ty moje blonďatý torpédo."
,,Jo," vzpomněl si Nick ráno u snídaně. ,,Včera večer mi volal Blaine, že by konečně mohl sem za námi dorazit." Kurt zblednul jako křída a Carson se málem utopil v kafi. ,,Hobit míří sem?" zeptal se, aby si ověřil, že slyšel správně. ,,Kdo je Hobit?" nechápali kluci, kromě Sebastiana a Kurta. ,,Blaine je hobit," vysvětlil Carson. ,,Děje se něco?" nechápali. ,,Jo. Blaine se rozešel tady s Kurtem. A já budu doufat, že Sebastian si svého přítele ohlídá, aby dal Hobit od Kurta ruce pryč."
,,Spolehni se," přikývl Sebastian. ,,Mimochodem Carsone, co kdybychom si vyměnili pokoje? Já s Kurtem a ty…"
,,Bez problémů, pokud to nevadí mému bráškovi."
,,Nevadí. A bráška je pěkně úchylný," zamračil se Kurt. ,,Nemrač se bráško, budeš mít vrásky."
,,Blbečku!" Hodil Kurt po Carsonovi rohlík. ,,Rohlíková válka!" zajásal Jeff. ,,Zklidni hormon, Jeffe," srazil ho Sebastian. ,,Říkal jsem ti, že jsou občas prdlý."
,,Zmokli jste, kluci?" usmála se na partu Nicol, když se vrátili do chaty. ,,Jo a dost," přikývl Sebastian. ,,Jsi gentleman bratránku, přenechal svému příteli bundu a sám jsi moknul."
,,Přece ho nenechám moknout," objal Sebastian Kurta kolem pasu a líbl ho do vlasů. ,,A co si dáte kluci?"
,,Udělej nám všem čaj," objednal Sebastian. ,,Donesu vám je na jídelnu." Vydali se do jídelny a Kurt při vstupu vzrostl do země. ,,Co je?" zajímalo Seba. ,,Blaine už je tady."
,,No to sakra brzy," ušklíbl se Carson a bafl Kurta za ruku a společně se Sebastianem ho dotáhl ke stolu, kde nebyl na Blaina výhled. To by ho, ale nesměl zbytek pozdravit. ,,Jéé ahoj kluci," usmál se Blaine na Trenta s Thadem. ,,Kde máte zbytek?" Thad kývl hlavou k zadnímu stolku a kudrnáč se tím směrem podíval a když spatřil dvojčata, nevěřícně se otočil na staré přátele. ,,Co tu dělají sourozenci Hummelovi?"
,,Carson i Kurt se kamarádí se Sebastianem." No Kurt už nejen kamarádí, napadlo Thada. Ale to nesmím říct. ,,Už nám to nesou, tak se měj Blaine," vrátili se ti dva k jejich stolu. ,,Jsi v pořádku?" drbl Sebastian do Kurta. ,,Jo nic mi není. Snažím se přes to dostat. Mám tebe a je to snazší."
,,Miluju tě," zašeptal Sebastian Kurtovi do vlasů. ,,Taky tě miluju." V tu chvíli se u jejich stolu objevil Blaine. ,,Můžu si přisednout?" zajímal se. Trent hodil pohledem po Kurtovi a ten pokrčil rameny. ,,Jo jasně," přikývl Thad. Blaine si přisedl a všiml si, že ho Carson sleduje vražedným pohledem. ,,Nějakej problém, kámo?"
,,Zatím žádnej, Hobite. A nejsem tvůj kámoš." Pár lidí u stolu se zasmálo a Kurt zakrýval smích v dlaních. ,,Neříkej mi, Hobite!" Naštval se Blaine. ,,Tak sorry no. Máš pravdu, bylo to ode mě hrubý a nevhodný. Hobiti jsou totiž oproti tobě ještě vysocí." To už řval smíchy celej stůl. ,,Seš kretén!" Zvedl se Blaine ze židle. ,,Díky, že to vím," křikl Carson za odcházejícím Blainem.. ,,Někam se chystáš?" nechápal Nick, když se Carson zvedl. ,,Jasně," přikývl Carson. ,,Na pokoj. K Trentovi s Thadem, Sebastian mě vykopl z mého pokoje."
,,To sis dovolil dost," mrkl na Seba Jeff. ,,Hrozně," přikývl Bas. ,,Tak my se přestěhujeme k vám a můžete bejt na pokoji, vy tři."
,,Incest dohromady s trojkou," rozesmál se Jeff. ,,Seš blbej," vrtěl hlavou Sebastian.
,,Kluci, dělejte si, co chcete," zamumlal Carson zpod peřiny. ,,Já se otočím ke zdi a budu vás dva ignorovat. Jen doufám, že nebudete moc hlasitý."
,,Carsone!" zaúpěl Kurt. ,,Jsme spolu pár dní, nevím, co očekáváš, že spolu budeme dělat."
,,Ale Bass je starej proutník."
,,I kdybychom něco dělali, tak před tebou v žádným případě," zavrčel Kurt. ,,Tak se nechte. Hádáte se jako sourozenci!" přerušil je Sebastian. Oba se na něj pobaveně otočili. ,,Možná tě to překvapí, ale my jsme s Kurtem sourozenci."
,,Dokonce dvojčata," ušklíbl se Kurt. ,,Dobrou kluci," zazubil se Bass. ,,Dobrou."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sunshine Sunshine | Web | 20. září 2014 v 13:19 | Reagovat

Hobit :DDD
To nerozdýchám! :DDD
Skvěle! Jen tak dál! :3

2 Andílek Andílek | Web | 20. září 2014 v 15:41 | Reagovat

[1]: copak Carson :D jsem si nemohla pomoct...když to nerozdýcháš, dej vědět, přijedu ti dát první pomoc :D :D.
Děkuju za komentář

3 Karin Karin | 19. dubna 2017 v 17:33 | Reagovat

To jsou čísla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama