Já, ty a všichni kolem nás 4

27. září 2014 v 12:50 | Andílek |  Kapitolovky
Prázdniny u Sebastianova strejdy končí, snad už se žádná pohroma nestane a nebo jo? Někdo si zahraje na dohazovače a někomu to jednou prostě nestačíV jídelně hučelo jako v úle. Nicol seděla s klukama u stolu a probírala s nimi další návrh na výlet, když se v jídelně zjevil Kurt a tvářil se jak hromádka neštěstí. Posadil se na poslední volnou židli, zavrtal hlavu do desky stolu a mlčel. ,,Co je?" zbystřil Sebastian. ,,Stalo se něco, zlato?" Kurt zvedl hlavu a tvářil se nejvíc provinile. ,,Řekneš nám konečně, co se stalo?" drcl do něj Carson. ,,Urval jsem sprchu," pípl neslyšně Kurt. ,,Cože?!" otočila se na něj Niki. ,,Urval jsem sprchu," zopakoval Kurt. Carsonovi začaly cukat koutky, ale nevydržel to a rozesmál se nahlas. ,,Jak se ti to podařilo, proboha?" nechápala Niki. ,,Co se stalo?" nechápal Blaine, který právě dorazil. ,,Ale k demoliční četě se přidal další expert," mávl rukou Nick. ,,Demoliční četa?" vykulil oči. ,,Neřeš to, Hobite!" odmávl ho Carson. ,,Já nevím Niki, chtěl jsem se osprchovat a zůstala mi hadice v ruce."
,,Jako Carsonovi dveře od kadibudky," řval smíchy Jeff. ,,Ty se moc nesměj. Ty máš u Niki vroubek, za to lehátko," vrátil mu to Sebastian a Jeffovi sklaplo.
Carson zaparkoval na příjezdové cestě před domem a podíval se na Kurta. ,,Tak a jsme doma."
,,Všude dobře, doma nejlíp," usmál se Kurt. ,,Ještě mi řekni, že se ti nelíbilo být se Sebastianem v jednom pokoji."
,,Líbilo. Jen by tam nesmělo bejt jedno křoví," zazubil se. ,,Já ti dám křoví, ty drzoune," rozesmál se Carson. ,,Po kom to asi mám, co?"
,,No já nevím," zatvářil se Carson jako andělíček. ,,Tak pojď, ty neviňátko." Oba vešli do domu, v obýváku hrála televize a v kuchyni už se otáčela Carol. ,,Ahoj všichni."
,,No né, kdopak se nám to vrátil," usmála se Carol. ,,Burte, kluci jsou doma." Burt vešel do kuchyně. ,,Ahoj kluci, jak jste se měli?" Dvojčata se po sobě podívala a vyprskla smíchy. ,,Čemu se smějete?"
,,Já bych se radši neptal. To byla jedna katastrofa za druhou," pokrčil rameny Kurt. ,,Už s ním víckrát nejedu!" ukázal na svého bratra. ,,Co jste provedli, proboha?" nechápal Burt. ,,No nic," zazubil se Carson nevinně. ,,Já to snad radši nechci vědět," odmávl to Burt a vrátil se k televizi. ,,Vy dva si vybalte a přijďte, za chvíli bude oběd." Oba kluci přikývli a vydali se do pokoje. ,,Jdeš na ten oběd, Carsone?" zajímal se Kurt, když se k němu jeho bratr nepřipojil a dál zíral z okna. ,,Zamrznul jsi tam?" položil mu ruku na rameno a podíval se směrem, kterým koukal jeho bratr. Všechno mu to v tu ránu došlo. Po ulici pobíhala holka ve věku dvojčat a nosila věci do domu. ,,Líbí se ti?" Carson přikývl. ,,Myslím, že mám nápad. Oběd počká."
,,Ne, Kurte, ne!" zhrozil se Carson. ,,Ty ses mě taky neptal a dohodil jsi mi Sebastiana," vyplázl jazyk.
,,Tak padej!" postrčil Kurt Carsona před domem k činu. ,,Zabiju tě!" zavrčel Carson. Kurt se pobaveně zazubil. ,,Taky tě miluju!" A zmizel v domě. ,,Ahoj, chceš pomoct?" usmál se Carson na dívku. ,,Jé díky, to bys byl hodnej. Stěhuju se sem s rodičema a tyhle věci jsou docela těžký," ukázala na věci. ,,To není problém, ukaž," vzal jí bednu z rukou. ,,Jak se vlastně jmenuješ?" zajímalo jí, když jí pomohl všechno nastěhovat dovnitř. ,,Carson," představil se. ,,Těší mě Carsone, já jsem Laura."
,,Potěšení na mé straně, Lauro." Usmál se. ,,Ty to tu znáš, viď?"
,,Jo jasně," přikývl. ,,Co kdybys mi to tu ukázal?"
,,Jasně. Co takhle zítra? Ozvi se, jak se ti to bude hodit, tady máš moje číslo."
,,Jo zítra to bude super. Ozvu se ti, jak se mi to bude hodit. A ještě jednou děkuju za pomoc." Usmála se a zmizela v domě. ,,Jo!" zajásal Carson a vrátil se do domu.
,,Tak povídej, přeháněj?" zajímalo Kurta v soukromí jejich pokoje. ,,Jmenuje se Laura a je fakt skvělá. Zejtra máme rande."
,,To je skvělý! Moc ti to přeju, Carsone."
,,Co ty a Sebastian?" zajímal se Carson na oplátku. ,,Jdeme zejtra na bazén."
Hodí se mi to zítra kolem třetí. Vyhovuje? Laura. Pípla Carsonovi večer smska. ,,Že vím, kdo ti píše?" zazubil se Kurt. ,,Copak ti píše, pěkného?"
,,Do toho ti nic není," odbyl Carson Kurta. Skvělý. Počkám na tebe před domem. Carson
Moc se těším. L
Já taky. C. ,,Tak v kolik?" nakoukl Kurt Carsonovi přes rameno. ,,Co je ti do toho? Já se taky nestarám, o to kdy jdete se Sebem na bazén."
,,Jsem čekal, že jako můj bratr dvojče se podělíš," pokrčil rameny Kurt. ,,Tak to máš smůlu, bratříčku."
,,No dobře. Nevadí. Pozdravuj jí."
,,Ani tě nezná," vrátil mu to Carson. ,,Dobře, nechme toho. Dobrou noc."
,,Dobrou noc, Kurte."
Sebastian s Kurtem vešli do areálu limského koupaliště. ,,Když mi Carson otevřel, tak zářil na všechny strany. Děje se něco, co nevím?"
,,Brácha má rande," usmál se Kurt. ,,Nekecej!" vykřikl Sebastian. ,,Nekecám. Tak trochu je to moje práce," zazubil se. ,,Jmenuje se Laura a je to naše sousedka. Tak trochu jsem toho troubu popostrčil."
,,Toho troubu by ti osladil."
,,To teda jo, známe svý lidi."
,,Ale nechme Carsona Carsonem a pojďme se věnovat jeden druhému," přitáhl si Sebastian Kurta do náruče. ,,Souhlasím," usmál se modroočko a přitiskl svoje rty na ty Sebastianovy. ,,Jdeme do vody," čapl Seb Kurta a táhl ho do bazénu. ,,Néé vlasy nééé!" řval Kurt. ,,No jak chceš," pokrčil Seb rameny, popadl Kurta do náruče a hodil ho do vody. ,,Zabiju tě!" prskal Kurt, jen co se vynořil. ,,To bys neudělal, miláčku," políbil ho. ,,Je vidět, že mě neznáš."
,,Snad jsi nepochytil Carsonovi způsoby?"
,,Docela jo, žiju s ním sedmnáct let v jednom baráku." Oba mladíci si rozesmáli a snažili se jeden druhého utopit. Kurt samozřejmě pod hladinou mizel častěji, protože Sebastian byl silnější.
Laura vyšla z domu a usmála se na nervózně se usmívajícího Carsona. ,,Ahoj," usmála se. ,,Ahoj."
,,Můžeme?" zajímala se. ,,Jasně," přikývl a vydali se směrem do města. Carson jí ukázal všechna místa, kam rád chodil. Kde si rád hrál, kam chodil, když chtěl být sám. Provedl jí celou Limou. ,,Dáme si kafe?" zeptal se, když společně došli ke Carsonově oblíbené kavárně. ,,Moc ráda," přikývla Laura a společně s Carsonem vešla dovnitř. Jen co vstoupila dovnitř, zarazila se, u zadního stolu seděli dva mladíci a ten druhej vypadal jako přesná kopie Carsona. Podívala se na mladíka po boku a zpátky na mladíka u stolu. ,,Ty seš z dvojčat?" zajímala se. Carson nejdřív nechápal, na co se ptá a pak spatřil Sebastiana s Kurtem. ,,Promiň, že jsem ti to neřekl. Ale ano jsem z dvojčat." Vzal jejich kávy. ,,Nemusíme jít k nim."
,,Ráda poznám tvého bratra," zavrtěla hlavou. ,,Tak dobře." Dorazili ke stolu, kde seděli ti dva. ,,Ahoj kluci, můžeme za váma?" zajímal se Carson. ,,Jasně, pojďte," přikývl Sebastian. ,,Lauro, tohle je můj brácha Kurt a jeho přítel Sebastian. Kurte, Sebastiane, tohle je Laura."
,,Rád tě poznávám," natáhl Kurt k Lauře ruku. ,,Já tebe taky. Carson se nezmínil. Byl to šok vidět, někoho jemu podobnýho."
,,Taky tě rád poznávám," ozval se Sebastian. Tu chvíli mu pípla smska Co je pravdy na tom, že Blaine znovu randí s Kurtem? Myslel jsem, že jste spolu. Trent. ,,Já mu rozbiju hubu!" rozčílil se Sebastian. ,,O co jde?" nechápal Kurt. ,,O to, že Blaine vykládá bludy o tom, že s ním randíš."
,,Cože?!" vykřikla dvojčata zároveň. ,,Si to přečtěte," strčil jim svůj telefon. To je naprostá blbost. Kurt je na rande se mnou, Carsonem a jeho přítelkyní. Sebastian. ,,Zdá se, že Hobit má zase roupy," ušklíbl se Carson. ,,A tentokrát to nebude tříšť, ale pěst do oka!"
,,Kluci, no tak….," snažil se Kurt. ,,Tentokrát to nebude v klidu!" Podíval se Carson na Sebastiana a ten přikývl.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sunshine Sunshine | Web | 28. září 2014 v 10:54 | Reagovat

Takže musím tě pochválit...A doufám, že si to Blaine pořádně odskáče! :D

2 Andílek Andílek | 28. září 2014 v 11:45 | Reagovat

[1]: děkuju za pochvalu.....To víš, že s to Blaine odskáče :D :D

3 Karin Karin | 19. dubna 2017 v 17:40 | Reagovat

To zmetek doufám že dostane za vyučenou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama