Lásce se nedá bránit

17. září 2014 v 13:00 | Andílek |  Kapitolovky
Pro milovníky páru Klaine, přináším první kapitolu mé nové Klaine kapitolovky.U budovy McKinleyovi střední zaparkovala černá limuzína. ,,Kdo to přijel?" zajímal se brunet v obklopení třech dívek. ,,To by mě teda taky zajímalo," utrousila Santana. ,,Beztak zas nějaký reportéři, kvůli rozhovoru se Sue," ušklíbla se Quinn. ,,Už zase? Nebyli tu minulej tejden?" povytáhl obočí Kurt. ,,Nejezdí v takovejch autech teroristi?" zajímala se blondýnka po boku černovlásky. ,,Teroristi spíš unesou letadlo," ušklíbl se Puck. ,,Tohle vypadá na někoho veledůležitého," odfrkl si. A měl pravdu, z auta vystoupil muž v obleku a dokonale upravený kluk s černými kudrnatými vlasy. ,,No ty vole!" vydechl Puck. ,,Já toho chlapa odněkud znám," zamračila se Quinn. ,,A odkud prosím tě?" nechápal Kurt se Santanou. ,,To je senátor Anderson," vzpomněla si. ,,Co by dělal tady? V týhle díře po granátu?!" podivil se Kurt. ,,To fakt netuším, mám pocit, že se to dozvíme. Jdou sem." A skutečně senátor i ten kluk prošli kolem pětice kamarádů. ,,Má hezkej zadek!" uteklo Kurtovi. ,,Kurt kouká po starých dědcích," rozesmál se Puck. ,,Ne senátor, ale ten kluk," zvedl brunet oči v sloup. V tu chvíli se pozemkem školy roznesl zvonek. ,,A jdeme do tý mučírny," povzdechl si Puck. ,,Tak mě napadlo, co tomu klukovi připravit přivítání po vzoru McKinley?" zazubil se Puck. ,,Jsem si téměř jistý, že by tě zabil, Pucku," zasmál se Kurt. A všech pět vešlo do třídy.
Měli zrovna suplovanou hodinu, protože jejich matikář si musel něco naléhavého vyřídit a suplujícího učitele se nepodařilo najít, tak tam s nimi seděla Emma a nechala je, ať si dělají, co chtějí. Takže Puck s Finnem hráli na lavici piškvorky, Kurt s Mercedes se dohadovali o tom, co budou dělat po škole, až jemu skončí trénink roztleskávaček. Do toho se ozvalo zaklepání. Do třídy vešla sekretářka s tím klukem, kterýho Kurt s Puckem a holkama viděl venku. ,,Emmo, tohle je nový student Blaine Anderson." Emma přikývla. ,,Blaine, tak se někde posaď." Kurt překvapeně zvedl hlavu a jejich oči se střetly. ,,Tobě se líbí!" všimla si Mercedes. ,,Tys u toho nebyla," začala Santana. ,,Ale Kurta děsně rajcoval jeho zadek." Holky se rozesmály a Kurt celej rudej zajel pod lavici. ,,Tak klid tu bude!" okřikla je Emma. ,,To, že tu nemáte vyučujícího ještě neznamená, že budete dělat bordel!"
,,Ty seš fakt syn senátora Andersona?" sesypal se po hodině na Blaina dav zvědavých studentů. ,,Aby se nezbláznili," utrousila Santana směrem ke Kurtovi a vrátila se k pilování nehtů. ,,Taky si říkám. Hele on je syn senátora, pojďme mu líbat nohy, třeba něco vytěžíme." Černovláska se rozesmála a zvedla po výše palec. ,,Vystihl jsi to Porcelánku, naprosto dokonale," mrkla na něj. ,,Ano, jsem syn senátora Andersona." Dál už to Santanu s Kurtem, Quinn a Brittany nezajímalo, měli před sebou důležitější věci, než nového spolužáka a to přípravu na okresní soutěž v roztleskávání a ještě k tomu sbor.
Blaine netušil, co má dělat, jeho ochranka mu volala, že se chvilku zdrží, že na něj má počkat. A tak se kudrnáč vydal dozadu na hřiště. Už z dálky slyšel něčí zlostné výkřiky. Dělejte, vy chásko, líná! Myslíte, že je to těžký? Zkuste, porodit slona, to je těžký! Blaine se posadil na lavičku a sledoval trénink roztleskávaček. Musel uznat, že fakt válí. Hlavně ten modrooký brunet. ,,Dobře. Pět minut pauza!" rozkřikla se Sue. ,,Jestli neumřu teď, tak už nikdy!" doplazil se Kurt k lavičkám. ,,Moje řeč," ušklíbla se Santana. ,,Nenávidím jí!" zaúpěla Quinn. ,,Od tý doby, co jsem porodila, je na mě zasedlá."
,,Nechci ti kazit radost mamčo, ale Sue je zasedlá na každýho," ušklíbl se Kurt. ,,Co tak vejráš?" otočila se Santana na Blaina. ,,Nevěřím vlastním uším, vážně tu pomlouváte trenérku?"
,,Děláš si srandu?" zhroutil se Kurt na lavičku. ,,To není trenérka, to je sadistka!"
,,Tak proč to děláte?"
,,Je vidět, že jsi novej. Tady dostaneš nálepku, jak vejdeš do dveří. Tys jí taky dostal," rozesmála se Santana. ,,A my si nálepku udržovat musíme, protože kdyby nás Sue vykopla, tak budeme ještě níž než uklízečka," přidala se Quinn. ,,Tomu nerozumím. Myslel jsem, že vy čtyři jste ještě ve sboru."
,,To jsme," přikývl Kurt. ,,Jenže sbor je na týhle škole na úplným konci potravního řetězce, i uklízečka je něco víc, než sboristi."
,,Tak to je síla!"
,,Nedivíme se, že se divíš. Tys určitě chodil do soukromých škol."
,,To je pravda, tohle je moje první státní." Hřištěm se roznesl hlas trenérky Sylvestrové. ,,Pauza skončila. Pospěšte si chásko, líná."
,,Jdeme umřít, mé milé dámy," zvedl se Kurt. ,,Jaká to pozitivní představa," ušklíbla se Santana.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hepa Hepa | 27. září 2014 v 11:34 | Reagovat

Jeeeej kurt roztleskávačka :D
Tak tento príbeh sa mi bude páčiť :D

2 Karin Karin | 19. dubna 2017 v 23:09 | Reagovat

Taký mě to rozesmálo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama