Lásce se nedá bránit 2

24. září 2014 v 13:00 | Andílek |  Kapitolovky
PokračováníKurt si stačil všimnout, že Blaine po něm pořád pokukuje. ,,Tak ho někam pozvi!" nabádaly Kurta holky. ,,To nejde!" bránil se modroočko. ,,Proč ne? Má o tebe evidentně zájem."
,,Stejně to nejde, on je na vrcholu postavení a já na úplným dně. On má tátu ve vládě a můj táta se vrtá v autech."
,,Kurte, jemu na postavení rodičů nesejde," objala Mercedes kamaráda kolem ramen. ,,Dobře," nadechl se Kurt a přešel k Blainovi. ,,Ahoj," pozdravil ho s úsměvem. ,,Ahoj," oplatil mu Blaine úsměv. ,,Chtěl jsem se na něco zeptat." Skousl si nervózně ret a podíval se na Blaina. ,,O co jde?" zeptal se kudrnáč. ,,Nešel bys na kafe někdy?" Blaine na Kurta vytřeštil oči a Kurt si to vyložil jinak. ,,Promiň, byl to blbej nápad...Já ani nevím co mě to napadlo....Byl jsem blázen....A hlupák."
,,Tiše!" zakryl mu Blaine pusu dlaní a Kurt na něj hleděl vyděšenýma očima. Blaine se ujistil, že modroočko nebude, vyvádět a sundal mu ruku z pusy. ,,Neřekl jsem ne. Vlastně půjdu rád," usmál se a Kurtovi se ulevilo a na tváři se mu rozlil úsměv. ,,Kdy a kde?"
,,Co třeba zítra po škole?"
,,To bude fajn."
,,Dneska přijdu později," oznámil Blaine rodičům, když odcházel do školy. ,,Konečně sis našel kamarády?" zajímal se John Anderson a Blaine přikývl. ,,To je dobře." Blaine za sebou zavřel dveře a povzdechl si. Nemohl mu říct pravdu, tu že se mu ten kluk líbí. John Anderson nenáviděl gaye a neustále se snažil Blainovi dohodit nějakou holku. Alespoň, že matka Blaina podporovala, ale i tak Blaine nechtěl rodiče provokovat, tím že si domů přivede kluka. Nastartoval a rozjel se ke škole. Přivítal ho podobný obrázek jako první den. Kurt v obložení třech holek. A kousek od nich kluk s čírem a dlouhán. Teď už Blaine věděl, že Finn je Kurtův nevlastní brácha. ,,Ahoj," pozdravil skupinku kamarádů. ,,Ahoj," odpověděli mu na pozdrav. ,,Tak připraveni na poslední školní den?"
,,Při představě, že musíme pak strávit poslední hodinu s otravnou Rachel ve sboru, se mi tam chce o to míň," poznamenala Santana. ,,Nech mojí holku na pokoji!" ozval se Finn. ,,Santano, prosím!" podíval se na ní prosebně Kurt. ,,Kvůli tobě Porcelánku, jinak víš, jak to máme."
,,Je fakt, že vystát jí nemůžeme nikdo," zasmál se Kurt. ,,I můj brácha se naváží do mé přítelkyně, to je vrchol!" Naštěstí pátek utekl rychle a všichni vyběhli ze školy a už se těšili na víkend. ,,Dneska tu nemáš ochranku?" zajímal se Kurt, když nasedal do Blainova auta. ,,Dal jsem mu volno. Doma jsem řekl, že se zdržím a že to zvládnu sám." Kurt přikývl.
Seděli spolu v kavárně a povídali si o všem možným. ,,Tak mi na sebe něco prozraď," vyzval Kurt Blaina. ,,Takže mé celé jméno je Blaine Devon Anderson, jsem synem senátora Johna Andersona. Baví mě zpěv, box a posilovna. Já nevím, co bych ti měl povídat. Řekni mi o sobě něco ty."
,,Nechceš se přidat do sboru? Jinak mě baví zpívání, roztleskávání, i když je to rasovina, jak sis stačil všimnout, mám rád módu, plánování svateb a navrhování pokojů."
,,Což mě přivádí k otázce," uhnul Blaine pohledem. ,,Tvoji rodiče vědí, že jsi gay?"
,,Tátovi jsem to řekl v sedmnácti a on mi na to řekl, že to ví od mých tří a nemá s tím problém. Navíc mě úžasně podporuje."
,,Tvoje mamka to neví?" položil Blaine další otázku. ,,Umřela, když mi bylo osm. Nikdy jsem jí to neřekl."
,,To mě mrzí."
,,Už je to dávno. Proč ses na to ptal, vaši to neví?"
,,Ví to oba. Ale táta se s tím nikdy nesmířil a pořád se mi snaží dohodit holku."
,,To mě mrzí."
,,Jo mě taky, ale nic s tím neudělám."
Konečně tu byl den, na který studenti McKinleyho střední čekali. Poslední den školy a před nimi byly dva měsíce prázdnin. ,,Finn s Rachel jdou po škole na bazén," přišla ke Kurtovi a holkám Mercedes. ,,Půjdeme taky?"
,,Nevím, jestli se mi někam chce s uječenou Berry," ušklíbla se Santana. ,,Ale pořád lepší, než tvrdnout doma," namítla Quinn. ,,Půjdeme!" rozhodl Kurt. ,,Super. Zkuste to navrhnout i Blainovi, sice je tu měsíc, ale ať nás pozná trochu líp, než ze školní stránky."
,,Zkusím mu to navrhnout."
,,Támhle jde!" ukázala Britt před sebe. ,,Ahoj Blaine," pozdravili ho všichni naráz. ,,Ahoj," oplatil jim pozdrav. ,,Nešel bys s náma dneska na bazén?" Blaine zavrtěl hlavou. ,,Šel bych rád, ale nemůžu. Přijedou nějací poslanci na návštěvu a já tam musím bejt," zvedl oči v sloup. ,,Tak třeba jindy."
Zatímco si Blainovi spolužáci užívali odpoledne na bazénu. Blaine se nudil, z obou stran mu posadili holku a ty dvě štěbetaly jedna přes druhou ve snaze Blaina sbalit. Ale v Blainově mysli byly jenom dvě modré oči. Ty dvě nekrásnější oči jaké kdy viděl. Kurtovy oči. Ta jedna se odpojila a šla se bavit s někým jiným. ,,Blaine, seš pěknej kluk..."
,,Emily, ty seš pěkná holka, ale mezi námi nikdy nic být nemůže," přerušil jí Blaine. ,,Proč ne? Líbí se ti jiná?"
,,Já jsem gay," opověděl. Emily se usmála. ,,Páni! Znám takovýho sexy gaye. Ten, který tě uloví, bude ten nejšťastnější."
,,Myslíš?"
,,Vím to," usmála se. ,,Líbí se ti někdo?" vyzvídala dál a Blaine přikývl. ,,Jak se jmenuje?"
,,Kurt."
,,A dál? Pověz mi o něm všechno." Blaine se rozesmál. ,,Tak jo," přikývl. ,,Víš, co vypadneme odtud," navrhla Emily. ,,Nesnáším tyhle akce."
,,To jsme dva," usmál se Blaine.
,,Finne!" ječela Rachel. ,,Jestli mě tam ještě jednou hodíš, tak tě zabiju!" Kurt se podíval na holky a všichni se sesypali smíchy. ,,Neřvi Rachel, to ti nepomůže! Stejně tě tam hodí," varovala jí Santana. A měla pravdu, Rachel znovu zmizela pod hladinou. ,,Jdeme si pro tříšť!" zvedl se Kurt z deky a kývl směrem k holkám. ,,Platím," dodal a všechny tři se zvedly. Vrátili se tříštěma na deku a Kurt se v té své málem utopil. ,,Co je?" nechápala Quinn. ,,Hele, kdo dorazil!" kývl před sebe. ,,Blaine a nějaká holka." Santana na ně zamávala. ,,Ahoj," usmál se Blaine. ,,Ahoj," oplatili mu. ,,Koho jsi to přivedl?" zajímala se Britt. ,,To je Emily, taky jí to mezi politikama nebavilo, tak jsme se zdejchli spolu. Emily, tohle jsou Brittany, Santana, Quinn, Mercedes a Kurt," představil tu pětici na dece. ,,Kurt jo," povytáhla vědoucně obočí. ,,Nějakej problém?" nechápal brunet. ,,Ne vůbec žádnej," zavrtěla hlavou. Blaine někam odběhl. ,,Co jsi tím jako myslela?" oslovil Kurt Emily. ,,Blaine se na tý slezině papalášů prořekl, že se mu líbí kluk jménem Kurt a teď mě přivede sem a..." Panebože! Panebože! Panebože! Šílel Kurt ve své hlavě. ,,Tak mu hlavně nezlom srdce," usmála se Emily. ,,Nikde není řečeno, že s ním skončím," zazubil se brunet. ,,Ne! Jo!" povytáhla obočí a drbla do něj. Kurt stojící na okraji bazénu, neudržel balanc a zahučel do vody. ,,Pomoc! Pomoc!" křičela Emily jako o život. ,,Já ti dám pomoc!" vynořil se Kurt a prskal kolem sebe vodu. ,,To si s tebou vyřídím," stáhl jí za nohu k sobě. ,,Ty jsi magor!" otitulovala Kurta, když se oba vynořili. ,,A ty jsi šílená!" Oba se jako na povel rozesmáli a Blaine procházející kolem se na ně překvapeně podíval. ,,Budeš muset mě brát sebou častěji," zasmála se Emily. ,,Tady s Kurtem je sranda."
,,Proč jste celý mokrý?" povytáhl obočí. ,,Tvoje kamarádka mě strčila do vody a já jí stáhnul sebou," pokrčil Kurt rameny.
,,Můžu tě, pozvat na zmrzlinu?" naklonil se Blaine ke Kurtovi. Brunet se potěšeně usmál a přikývl. ,,Můžeš." Oba vstali a zamířili ke stánku se zmrzlinou. ,,Závidím ti," začal Blaine, když se posadili na lavičku. ,,Proč?"
,,Máš spoustu kamarádů, děláš to, co tě baví. Otce, který tě má rád takového jaký jsi." Kurt se na něj smutně podíval a objal ho kolem ramen. ,,To s tvým tátou mě fakt mrzí."
,,Při představě, že se tam budu muset vrátit, tak...Opravdu se mi tam nechce."
,,A co kdybys zavolal domů, že přespíš u někoho?" napadlo Kurta. ,,Neznáš tátu. Stejně budu muset domů. Nikdy mi nedovolil, abych byl někde přes noc. Jediný co mi dovoloval, bylo, abych ho doprovodil na ty jeho nudný večírky."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 christy christy | Web | 24. září 2014 v 21:37 | Reagovat

Pání...:-) Takhle povídka se mi opravdu líbí. Blainův táta mi silně připomíná jednoho chlapíka z jednoho seriálu...stejný magor :-D Ale opravdu tohle je přesně ten typ povídek, které zbožňuji...Těším se na pokračování :)

2 Andílek Andílek | 24. září 2014 v 21:52 | Reagovat

[1]: jsem ráda, že se ti povídka líbí a doufám, že bude i nadále. Blainův táta se teprve projeví, to uvidíš. Děkuju za komentář

3 Hepa Hepa | 27. září 2014 v 11:42 | Reagovat

Chudák blaine že má takého homofôbneho otca:(
Teším sa na ďalšiu kapitolu :-)

4 Andílek Andílek | 27. září 2014 v 12:52 | Reagovat

[3]: Ani nevím jak mě napadlo, že Kurt bude u roztleskávaček :D. Blaina je mi líto. Děkuju za komentáře :)

5 Karin Karin | 19. dubna 2017 v 23:15 | Reagovat

Blaine to má doma blbí takové rodiče nechápu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama