Ten pravý 1

18. února 2015 v 13:00 | Andílek |  Jednorázovky
Slibovaný mpreg.
Pokud někomu toto téma vadí, číst nemusí,,Jsme tu! Dokázali jsme to!" zajásala Rachel. Kurt si vyměnil pobaveny úsměv se Santanou. ,,Je to super! Ale já za tebe vybalovat nebudu, takže Rachel, pohni! A makej!" Pomalu, ale jistě se zabydlovali. Všichni tři si našli práci v jídelně, protože ani Rachel ani Kurt nechtěli pumpovat o peníze rodiče. A Santana, že nějak začít musí, než se prosadí jinde. Po pár týdnech se začala Santana vídat se svou spolupracovnicí Dani, i Rachel se chytla a začala randit s klukem ze třeťáku. Brodym. ,,Však si taky někoho najdeš, Porcelánku, " ujišťovaly ho obě. ,,Nebo ti někoho dohodíme," mrkla na něj Santana.
Kurt vešel do školy a všiml si party kluků z druháku. Ten jeden se otočil, byl o něco menší, měl lískové oči a černé vlasy zkrocené pod gelem. Když nad tím Kurt přemýšlel, byl i docela hezký. Začetl se do nástěnky a po očku onoho kluka sledoval. Se svým objevem se o několik týdnů později svěřil holkám. Protože ten mladík s lískovýma očima mu byl pořád v patách. ,,Tak ho sbal!" poručila mu Santana. ,,No já nevím," poškrábal se Kurt ve vlasech. ,,Můžu se ti na něj přeptat Brodyho," navrhla Rachel.
Kurt vešel do učebny tance po boku s Rachel. ,,Dnešní hodinu budete mít společně s druhým ročníkem. Tak doufám, že něco umíte, prváci. Do dvojic. Prvák k druhákovi. A fofr. Nemáme na to celý den." Začala učitelka hodinu. Onen kluk s lískovýma očima přišel ke Kurtovi. ,,Smím prosit?" Kurt na prázdno otevřel pusu a ještě ohromeně přikývl. ,,Jak se jmenuješ?" zajímalo černovlasého. ,,Kurt," zašeptal. ,,Těší mě, Kurte. Jsem Blaine."
,,Taky mě moc těší." Protančili spolu celou hodinu. Kurt byl naprosto okouzlen.
,,Ten bažant byl z tebe hotovej, Blaine," uchechtl se jeden z Blainových nohsledů. ,,Všiml jsem si," přikývl. ,,Toho bude snadný dostat," zazubil se Blaine. ,,To si můžeš udělat čárku rovnou."
,,Nepředbíhej, Miku, ještě není můj," vrtěl hlavou. A podíval se, jak Kurt spolu s Rachel odchází na další hodinu. ,,Takový nevinný a naivní koťátko si člověk musí nejdřív omotat kolem prstu. Takže pánové, na pár týdnů ze sebe udělám romantika. A pak to koťátko přehnu přes stůl a vyšukám mu mozek z hlavy."
Blaine na to šel opravdu pomalu. Nejdřív roztomilá psaníčka, která vždy Kurtovi rozjasnila den, poté na Kurta čekal před školou i s kytkou. Doprovázel ho domů. Holky si všimly té změny. Kurtovi to přály. Zasloužil si kluka, který ho bude milovat. První polibky na sebe taky nenechaly dlouho čekat. Blaine líbal jako Bůh. Kurt mu omotal ruce kolem krku a polibek prohloubil.
Blainovi pomalu docházely nápady. Když ho Kurt pozval k němu, protože holky byly u svých poloviček, doufal, že už si konečně vrzne. Přece jenom pozvání na film, vždycky svádělo k muchlovačce. ,,Na co by ses rád podíval?" zeptal se Kurt. ,,Docela bych se podíval i na horor." Podvědomě tušil, že Kurt horory nemusí. ,,No horory nemám rád, ale klidně," souhlasil. ,,Podívám se, jestli nemá něco Santana." Zvedl se Kurt. Po chvíli se vrátil. ,,Má tu 3:15 Zemřeš," vrátil se Kurt. ,,To zní dobře," souhlasil Blaine. Kurt se bál hned od začátku. Blaine se potěšeně usmál. ,,Neboj," objal ho a políbil do vlasů. Kurt nakonec skončil v objetí Blaina s hlavou zabořenou do jeho hrudníku. ,,Ššššš. Už je konec." Kurt zvedl oči. ,,Horor už nikdy," otřásl se. ,,Slibuji. Zlepší se to, když tě políbím?" Kurt přikývl a nechal se líbat. Blaine mu rukou zajel pod košili a hladil ho po zádech. Nepřestávajíc Kurta líbat. Ruce vytáhl a začal Kurtovi rozepínat knoflíčky na košili. Když se prstem dotkl brunetovi bradavky. Kurt se zachvěl. Když mu, ale rozepnul pásek u kalhot, Kurt se odtáhl. ,,Já...Promiň. Nejsem připravený." Spletl jsem se! Je to těžší než jsem myslel. Povzdechl si Blaine. ,,To je v pořádku. Já se omlouvám."
,,Už ti dal?" zajímal se ve škole Mike. ,,Ne. Už to vypadalo dobře a on se pak odtáhl," povzdechl si Blaine. ,,Tak ho opij," pokrčil rameny Jason. ,,Střízlivý ti nedá. Je to citlivka. Musíš mu odbourat zábrany."
,,Máte pravdu. Uděláme o víkendu párty. Pozvu Kurta i ty jeho kámošky." Kurt s pozváním souhlasil. I Rachel se Santanou byly nadšené. A vzaly sebou i Brodyho s Dani.
Všichni se skvěle bavili. Zábava nevázla. Hrála se flaška, přitom kdo nesplnil úkol, musel se napít. Kurt se opíral o Blaina a usmíval se. Blaine si všiml, že Kurt moc nepije, to se mu do plánů moc nehodilo. ,,Lidi, pijeme!" Kurt přijal sklenku a kopl jí do sebe. Oklepal se. Zábava se opět rozproudila a Blaine odtáhl Kurta dál od lidí. Jason s Mikem na něj povzbudivě mrkli. Blaine nalíval sobě i Kurtovi. Tedy Kurtovi víc. Sám panáky nenápadně vylíval zpět do flašky. ,,Bla...Blaine....Já jsem op...opilý!" pletl se Kurtovi jazyk. O to mi šlo, zlatíčko. Ušklíbl se Blaine. ,,Asi...Bych..Měl jít... Zkusit to rozchodit." Kurt vstal se židličky, kdyby ho Blaine nechytil, skončil by na zemi. ,,Ta země se houpe," rozesmál se Kurt. ,,Pojď, Kurte," objal ho Blaine kolem pasu. ,,Přespíš u mě." Kurt něco opilecky zamumlal a nechal se odvést. Jason s Mikem se potěšeně usmáli. ,,Omluvte nás. My pro dnešek končíme. Holky, Kurta vám ráno přivezu," mávl Blaine na holky.
Nasoukat opilého Kurta do taxíku bylo složitý. Brunet nespolupracoval. Blaine taxikáři nadiktoval adresu. ,,Domů?"
,,Ano, jedeme domů, lásko. Vyspíš se z toho." Kurt se schoulil Blainovi do náruče. ,,Divoká pařba, co?" ušklíbl se taxikář. ,,No jo! Trochu jsem si ho neuhlídal, ale on se z toho vyspí. Viď, lásko," popleskal Blaine Kurtovi po tvářích. ,,Uhmm," zamumlal Kurt. ,,Tak jsme tu," otočil se na Blaina taxikář. ,,Kolik to bude?" Taxikář si řekl cenu. ,,Kurte, počkej. Jenom zaplatím a už půjdeš spinkat." Setřásl Blaine Kurta. ,,Vůbec mě nemáš rád."
,,Miluji tě," políbil Blaine Kurta a pomáhal mu z auta.
,,Lehni si, za chvíli jsem u tebe," uložil Blaine Kurta do své postele. A došel se převléct. Ještě nachystal víno. Chtěl mít jistotu, že Kurt si nebude nic pamatovat. I když už teď byl nadraný jako prase. Mike s Jasonem se činili, aby Blainovi usnadnili práci. Blaine se s vínem a dvěma sklínkami vrátil do ložnice. Kurt lehce podřimoval. ,,Kurte, vstávej," zatřásl s ním jemně. Kurt se zmateně rozhlédl. ,,Blaine," ulevilo se mu. ,,Kde jsem?"
,,U mě doma. Našel jsem ještě nějaké víno. Co pokračovat, tam kde jsme skončili?" Láhev vína padla celá. Malátný Kurt spočíval v Blainově náruči a kudrnáč ho líbal. Byl si jistý, že Kurt je dostatečně otupělý. Přetáhl Kurtovi tričko přes hlavu. ,,Co dělá..... Co děláš?" zajímal se a opřel se o Blaina. ,,Sundávám ti tričko, aby se ti líp spalo, ještě vydrž, sundám ti kalhoty." Vysvlékl mu kalhoty. Přejel prsty po odhalené Kurtově kůži. ,,Jsi nádherný!" Líbal ho Blaine po celém těle a rukou přejel po Kurtových boxerkách. Kurt zavzdychal. ,,Líbí se ti to?" Přejel mu po nich znovu. Kurtovi z úst vyšel sten. ,,Slyším, že se ti to líbí." Kéž by to šlo za střízliva, takhle snadno. Blaine se zbavil svých boxerek i boxerek Kurta. ,,Bude se ti to líbit, " zašeptal mu do ucha. Kurt byl jak hadrová panenka, Blaine si s ním mohl dělat v podstatě, co chtěl. Zvlášť, když mu Kurt v náručí usínal. Blaine si otočil Kurta v náručí a natlačil ho na stěnu. Opatrně do něj vniknul. Kurtovi z úst vyšel bolestivý sten. Blaine si ho bral. Kurt nevěděl o světě, opíral se zády o Blaina. Ten s pocitem uspokojení vyvrcholil. Zesláblý a opilý brunet sklouzl po stěně do peřin. Blaine ho přikryl. ,,Děkuju, Kurte," naklonil se nad spícího mladíka. ,,Děkuju za to, že jsi dalším z řady naivních studentů, co mi naletěli." Opustil pokoj a zavolal Jasonovi. Povídej, kámo, vyzval ho, když přijal hovor. ,,Za střízliva by to asi bylo lepší. Tyhle Udělej si sám, mě moc neberou. Ale vošukal jsem ho. Pochybuju, že si to bude pamatovat. Kromě toho co vypil u vás, jsme vypili ještě sedmičku vína."
Jen aby ti nenablil do postele.
,,Doufám, že ne."
A jinak?
,,Jako hadrová panenka. No jinak to šlo." Blaine se vrátil do pokoje, ještě než se uložil. Posadil Kurta a s námahou mu natáhl tričko. Aby zahladil stopy.
Kurt se ráno probudil. V puse měl jako v polepšovně. A okno jako prase. Vůbec netušil, kde je a co se včera dělo. Když si chtěl vzpomenout, hlava se mu rozbolela. Z úst mu vyšlo bolestivé zamručení. Chytil se za spánky a promnul si je. Blaine vedle něj se otočil a usmál se. Doufal, že jeho plán vyšel. ,,Dobré ráno," pozdravil. Kurt ztuhnul a vykřikl. ,,Kurte, klid! Klid!"
,,Co se stalo? Proč jsem s tebou v posteli?" Uf. Blainovi právě spadl velký kámen ze srdce. ,,Na párty u Jasona jsi se, opil. Vzal jsem tě k sobě. Holky tě nemohly utáhnout. Nespolupracoval jsi. Ožral ses jako prase!"
,,Jak je to možný? Vůbec nepiju."
,,Asi jsi se, trochu rozjel," líbl ho Blaine na spánek. Je to naposled! Uklidňoval se. ,,Donesu ti vodu a šumivý aspirin. Bude ti líp. Budeš snídat?" zeptal se ještě. Kurtův žaludek vyletěl do krku. ,,Ne. Mám pocit, že se pozvracím," odpověděl. ,,Koupelna a záchod jsou na konci chodby vpravo. Zatím se můžeš opláchnout." Blaine našel Kurta, jak klečí nad mísou. ,,Blaine!" zaúpěl. ,,Klid," pohladil do po zádech a podal mu skleničku s vodou. ,,Napij se, uleví se ti. Ještě přinesu ten šumák." Zvedl se Blaine.
Jen co se Kurt dostal domů zapadl do postele a spal až do rána. ,,Někdo to přepískl, co?" rýpla si Santana. ,,Drž hubu," obořil se na ní Kurt. ,,Nevšímej si jí. Musíme jít. Ať stihneme školu." Do školy dojeli v tichosti.
Kurt se na obědě střetl s Blainem. Ovšem zdálo se, že ho Blaine ignoruje. A Jason s Mikem si ho prohlíží, jak zvířátko v zoo. Nakonec mu to nedalo. ,,Blaine, stalo se na té párty něco, co nevím?" Oslovil ho. ,,Dotkl jsem se tě nějak nebo někoho jinýho?"
,,Nic se nestalo!" odvětil Blaine chladně. Až Kurta zamrazilo. ,,Tak proč po mě tvoje banda zírá, jako by vyhráli loterii?" nechápal. ,,Neřeš to, Kurte," odmávl ho Blaine. ,,A myslíš, že bys mi mohl pomoct s jedním úkolem? Pak bysme se mohli kouknout na film." Mike, Jason a spol. se ušklíbli. ,,Kluci," otočil se na ně Blaine. ,,Počkejte na mě před školou. Musím si tady s bažantem ujasnit pravidla." Kurt zalapal po dechu, netušil, o co jde. Blainova banda přikývla a odešli. Blaine čapl Kurta za ruku a odtáhl ho do opuštěné učebny.
Blaine ukázal na židli a Kurt se posadit a zmateně na Blaina koukal. ,,O co jde? Jaký pravidla?" zeptal se Kurt. ,,Jde o to, že nikdy s nikým nechodím. S každým se vyspím a odkopnu ho." Začal Blaine. ,,My spolu, ale nespali," vydechl Kurt. ,,Chtěl jsem tě. Toužil jsem po tom, od první chvíle co jsem tě viděl. Proto jsem dělal všechny ty romantický kraviny, abych se ti dostal do kalhot." Kurt zamrkal, aby zahnal slzy. ,,To všechno? To všechno... Byla lež?" Blaine přikývl. ,,Když ses odtáhl u toho filmu. Už jsem netušil, jak tě dostat."
,,Cos udělal?" Bojoval Kurt se slzami. ,,Na té párty u Jasona. Opil jsem tě. A to tak, žes vůbec nevnímal. Nevěděl jsi o světě, o tom co se s tebou děje. Byl to sice boj. Ale nakonec jsem tě ošukal." Kurt nevěřil vlastním uším. ,,Lžeš!" popotáhl. ,,Ne. Nelžu. Opravdu jsem tě takhle zneužil, ty malé naivní koťátko."
,,Hajzle!" ubalil mu Kurt facku. ,,Ty! Ty parchante!" Chtěl mu vrazit další. Blaine chytil jeho ruce do svých. ,,Pusť mě! Vůbec na mě nesahej! Je mi z tebe na blití!" Chtěl se mu vyškubnout. ,,Poslouchej mě, Kurte. Jestli někomu jenom cekneš o tom, co jsem ti teď řekl. Tak si to šeredně odskáčeš! Takže bych na tvým místě držel hubu!" Pustil Kurtovy ruce ze svých a přitáhl si ho za bradu. ,,Rozuměls?" Kurt vyděšeně přikývl. ,,Hodný kluk! A teď táhni, ať už tě nevidím." Kurt opustil učebnu a vyšel ze školy. Za svými zády slyšel smích. Bylo mu jasné, kdo to je. Blainovi poskoci.
Došel domů a zabouchl se v koupelně a zalezl si do sprchy. Tam přes puštěnou vodu nebylo slyšet jeho pláč. Holky nechápaly, co se mezi ním a Blainem stalo, Kurt jim nakecal, že to mezi nimi začalo skřípat a že on to ukončil.
Ke Kurtovu už tak dost mizernému stavu se přidaly i ranní nevolnosti. ,,Rachel, Kurte, snídaně!" Zavolala je Santana. Sotva Kurta praštila do nosu vůně smažených vajec, jeho žaludek udělal kotrmelec. Kurt vypálil do koupelny, kde se vyzvracel. Když se vrátil holky se na něj zkoumavě podívaly. ,,Asi mi něco nesedlo. Dám si čaj a rohlík," odpověděl na nevyřčenou otázku. Když se tohle opakovalo i další rána. Rachel se Santanou začaly mít strach, aby Kurtovi nebylo něco vážného. ,,Může to být rakovina," slyšel Rachel. ,,Máš pravdu. Měl by si co nejdřív dojít k doktorovi."
,,O mě beze mě?" oslovil holky. ,,Kurte, myslíme to vážně. Jsi náš kamarád, máme o tebe strach," vysvětlovala Rachel. ,,Dobře, zítra tam dojdu," vzdal to Kurt. ,,Kdepak zlatíčko," zavrtěla Santana hlavou. ,,Tohle hezky spapkáš. A teta Tana tě k doktorovi doveze. Protože má odpolední," mrkla na něj a šoupla před něj talíř se štrůdlem. ,,Ale já...."
,,Žádné protesty, miláčku," usmála se Santana. ,,Víš, že to na mě neplatí."
A tak se Kurt ocitl v čekárně u lékaře. Santana si listovala časopisem. ,,Kurt Hummel," vyzvala ho sestřička. ,,Tak copak vás trápí, pane Hummele," zajímala se sympatická lékařka. ,,Už pár dní mi bývá po ránu špatně a zvracím," odpověděl. ,,Už se vám něco podobného někdy stalo?"
,,Ne," zavrtěl hlavou. ,,Ještě nějaké obtíže?"
,,Ne. Zřejmě ne." Doktorka přikývla. ,,Dobře, položte se tady a vyhrňte si tričko." Prohmatávala mu břicho. Pak se zaraženě podívala na Kurta. ,,Vstaňte." Kurt poslechl. ,,Nebudu vám lhát, pane Hummele. Něco tam je." Kurt se vyděsil. ,,Nebudeme z toho dělat závěry. Dokud neuvidím, o co jde. Napíšu vám žádanku na ultrazvuk. Na výsledky nečekejte. Ty mi pošlou. Vraťte se sem a jenom klepnete." Kurt přikývl a bledý jako stěna vyšel z ordinace. ,,Tak co?" vstala Santana. ,,Já nevím. Něco tam našla, poslala mě na ultrazvuk. San, já mám strach."
,,Bude to dobrý, Kurte. Uvidíš." Pohladila ho po vlasech a zamířili k výtahu.
Žádanku strčil do okýnka. ,,Běžte se posadit, zavolají si vás." Kurt celou dobu nervózně poposedával. ,,Klid! Jsem tady. A až bude po všem, zajdeme si do bufetu na něco sladkého, ano?" Kurt přikývl. ,,Pan Hummel, pojďte za mnou." Kurt se nadechl a vešel dovnitř. ,,Bude stačit, když si rozepnete kalhoty a vyhrnete tričko." Kurt přikývl a položil se. Gel, který mu nanesl lékař na břicho nepříjemně studil. ,,To jsem ještě neviděl!" zamumlal doktor polohlasně. ,,Za celou svou lékařskou praxi jsem viděl spoustu věcí, ale tohle ne. Pane Hummele, můžete se obléct. Paní doktorka Wellsová vám řekne víc." Kurt přikývl a opustil ordinaci. ,,Takže?"
,,No podle toho co si mumlal pod vousy, se mi to přestává líbit."
Kurt zaklepal na ordinaci doktorky Wellsové a čekal. ,,Pojďte dál," vyzvala ho. ,,Jasmin, už jste něco takového viděla?" zeptala se sestřičky doktorka. ,,Ne," zavrtěla hlavou. ,,Pane Hummele, nevím, jak vám to říct," začala doktorka. ,,Co se děje?"
,,Jste gravidní," odpověděla. ,,Cože jsem?" vykulil oči. ,,Jste těhotný," zopakovala. ,,To jako, že....Čekám dítě?" poklesla mu čelist. ,,Ano," přikývla doktorka. ,,To musí být nějaký omyl. Zřejmě vám poslali špatné údaje. Já přece nemůžu....." Blekotal Kurt. ,,Jsou to vaše výsledky, Kurte." Kurt se tvářil jako by dostal trollí palicí do hlavy. Blaine! Ten sex, o kterým jsem neměl ani ponětí. ,,Bože!" zaúpěl a složil hlavu do dlaní. ,,Už jste se rozhodl, co uděláte?" Zvedl hlavu. ,,Ne...Já. Potřebuju si to rozmyslet."
,,Dobře, můžete jít. Kdybyste cokoli potřeboval, ozvěte se." Přikývl a opustil ordinaci. Santana z jeho výrazu poznala, že se něco děje. Popadla ho za loket a táhla ho pryč. ,,Takže bufet padá, co?"
,,Dal bych si panáka. Ale nemůžu."
,,Proč ne?" nechápala. ,,Za prvé protože pití mě do toho dostalo a za druhý.....Santano, tady ne!" zavrtěl hlavou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 15. dubna 2017 v 22:03 | Reagovat

To jsem zvědavá co udělá Blain.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama