Ten pravý 2

18. února 2015 v 13:00 | Andílek |  Jednorázovky
PokračováníVešli do bytu. ,,Tak do čeho tě dostal alkohol, zlato?" zeptala se. ,,Jsem těhotný." Santana si musela sednout. ,,Je to.....Jeho?" Dala si do kupy jedna a jedna. ,,Opil mě, aby mě dostal do postele. Před pár týdny mi vyhrožoval, že jestli to někomu řeknu, ublíží mi."
,,Já to nikomu vykládat nebudu. Pokud je to chlap, tak se k problému postaví zodpovědně. Pokud je svině, tak mu tetička Snix ukáže zač je toho loket! Zůstanu tu s tebou. Teď mě potřebuješ víc. Tak vydrž, zavolám si." Když se vrátila, objala Kurta kolem ramen. ,,Klidně si pobreč. Řvi, cokoliv. Dostaň to ze sebe. Ten parchant ti zničil život." Kurt zabořil hlavu do Santanina objetí a konečně se rozplakal. ,,Šššš, to zvládneme, zlato." Hladila ho po zádech. Dveře se otevřely a dovnitř vešla Rachel s Brodym. ,,Co se stalo?" zbystřila, když k ní zvedl Kurt oči plné slz. ,,Brody, byl bys tak laskavý a nechal nás o samotě," požádala ho Santana. ,,Budeme mezi námi děvčaty," ukázala na Rach, sebe a Kurta. ,,Probírat citlivou věc."
,,Jasně," vzdálil se. ,,Tak co je? Jak jste dopadli?" vyptávala se Rachel. ,,Lady Hummel bude chovat," vypálila Santana. ,,Santano!" sykl Kurt. ,,Cože?! Jak chovat?" nechápala Rachel. ,,Jinými slovy. Anderson ho zbouchnul." Rachel se podívala na Kurta. ,,Ty budeš mít dítě?"
,,Jo," zaúpěl Kurt. ,,Vždyť jste spolu nespali."
,,Opil mě!" kvílel Kurt. ,,Opil mě a pak mě vojel."
,,Neřvi mamino, neprospívá to dítěti!" upozornila ho Santana a podala mu kapesníky. ,,Dík. A ty víš, jak potěšit."
,,Řekneš mu to?" vyptávala se Rachel. ,,Nemůžu!" úpěl brunet a rukávem si utřel nudli. ,,Proč ne?"
,,Protože mu ten idiot vyhrožoval," odpověděla Santana. ,,Na tvým místě bych mu to řekla a přede všema, aby ti ostatní byli varováni." Kurt přikývl. Tu noc spali všichni tři v jedné posteli. Holky Kurta objímaly a šeptaly mu povzbuzující slova. ,,Co řeknu tátovi? Ježíši!" Uvědomil si modroočko. ,,Teď na to nemysli a spi," pohladila ho Santana.
Rachel po boku s totálně vyklepaným Kurtem nakoukla do třídy druháků. ,,Hledáš někoho? " zajímala se zrzka. ,,Blaina," odpověděla Rachel. ,,Blaine, hledá tě tu nějaká prvačka." Blaine vyšel ven. ,,Co potřebuješ?" zajímal se. Rachel ukázala na Kurta. ,,Co zase?!" Zeptal se otráveně. Kurt mu mlčky podal fotku z ultrazvuku. ,,Co to je?"
,,To je ultrazvuk," odpověděl modroočko. ,,A co já s tím?"
,,No jako, abys začal šetřit na kočárek. Zbouchnuls ho!" Blaine zbledl jako stěna. ,,Tys to vykecal!" zavrčel na Kurta. ,,A to jsem jim měl říct, že mě očarovala víla Kmotřička?" nenechal si to líbit Kurt. ,,Nech nás samotný!" švihnul Blaine pohledem k Rachel. Ta odešla. ,,Tak teď mě dobře poslouchej! Těhotný holky se nebijou! Tak ti to řeknu takhle! Ten parchant, co v tobě roste. Nemám s ním nic společného! Na nějaký alimenty od mojí rodiny rovnou zapomeň! Je mi to u prdele, jasný?! Nechci mít s tebou ani s tím spratkem nic společného! A teď táhni! Táhni a už mi nechoď na oči!" Kurt couval na ústup. Rachel se na Kurta podívala s otázkou, ten zavrtěl hlavou.
Teprve večer se odhodlal jim to celé odvykládat. ,,Takže co teď?" zeptala se Rachel. ,,Chci si ho nechat. Holky, budete mi vozit?" Obě ho objaly. ,,To víš, že jo," slíbily. ,,O víkendu vyrazím do Limy. Chci to mít za sebou."
Vešel do domu a objal ho strach, jak zareagují, až zjistí, že je těhotný? Jak jim to říct? ,,Kurte!" vykoukla Carol z kuchyně. ,,Carol," objal jí. ,,Jak se máš?" vyzvídala. ,,A co holky?"
,,Dobře v rámci možností. A holky se mají skvěle," usmál se. Když se pozdravil se zbytkem rodiny. Odvaha ho přešla. Po večeři se omluvil, že je unavený z letadla. Že si dá sprchu a půjde si lehnout. Zavřel se v koupelně, svlekl se a vstoupil do sprchového kouta. Pustil vodu a rozplakal se. Slzy se mísily s vodou. Na houbu nanesl vanilkový sprchový gel a začal se mýt. Při pohledu na zvětšené břicho mu zatrnulo. Opláchl ze sebe pěnu. Osušil se, natáhl na sebe pyžamo. To nejvolnější, co našel a ještě si oblékl župan. Čím víc vrstev, tím líp. Vykonal svou proceduru a vyšel k sobě do pokoje. Druhý den nemohl už nic předstírat, takže když všichni seděli u kafe, on u čaje. Prolomil mlčení. ,,Musím vám něco říct."
,,O co jde?" zeptal se Burt. ,,Já... Já.... " Všechna slova mu uvízla v krku. Místo toho se mu po tvářích rozběhly slzy. ,,Kurte! Kurte, neplakej!" objal ho Burt. ,,Ať se děje cokoliv, tak to zvládneme, ano?"
,,Jsem tak pitomej," vzlykal. ,,Pověz mi, co se děje?"
,,Jsem těhotný," vypáčil ze sebe mezi vzlyky. ,,No tak, no tak. Neplač, neprospívá to mimču, Kurte," upozornila ho Carol. ,,Cože jsi?!" zbledl Burt jako stěna. ,,Čekám dítě." Burt chvíli informaci zpracovával a pak syna objal. ,,Ššššš. Neplač. To bude dobrý," konejšil ho. ,,To zvládneme, Kurte. Víš, kdo je otec?" Kurt přikývl. ,,Ale nechce o tom ani slyšet."
,,Ten bastard!" rozčílil se Burt. ,,Tati, klid! Tvoje srdce! Zvládnu to sám. A pak mám vás a holky v New Yorku."
Kurt relaxoval v posteli. Do jeho pokoje vešel Burt a posadil se na okraj postele. ,,Smířil jsem se s tím, že se vnoučat nikdy nedočkám. A teď tohle."
,,Zlobíš se?" sklonil Kurt oči. ,,Ne Kurte, nezlobím. Mám tě rád. Tebe i toho prcka v tobě."
,,Taky tě mám rád." Usmál se Kurt a tátu objal. ,,Prospi se, potřebuješ to, ty i to malé," zvedl se Burt. ,,Dobrou noc, tati!"
,,Dobrou, Kurte."
Bylo něco po půlnoci, když se Finn plížil jako zločinec. Rozsvítil v kuchyni malé světýlko a z kredence vytáhl Burtovy sušenky. A začal se jimi ládovat, když zaslechl kroky. Do kuchyně vešel Kurt. ,,Fuj! Už jsem se lekl, že jde Burt."
,,Klid! Dáme si půlnoční sváču oba. Prcek má hlad," pohladil si Kurt bříško. ,,Co si dáš?!" zajímal se Finn. ,,To kdybych věděl," rozhlížel se mlsně Kurt. ,,Co si dáme, Theodore?" sklonil se k bříšku. ,,Theodor? Chudák dítě!" zasmál se Finn. ,,Nemám pro něj/ní ještě vymyšlený jméno," pokrčil rameny. ,,Tu máš," vtiskl mu Finn do ruky kelímek jahodové zmrzliny. Oba se posadili na gauč. ,,Táta tě přetrhne," smál se Kurt. ,,Až zjistí, že mu chodíš na sušenky." Strčil si zmrzlinu do pusy. ,,Svedu to na tebe. Řeknu Burtovi, že Glinda měla hlad." Kurt se rozkašlal a pak se rozesmál. ,,Glinda. Ty jsi vůl, Finne!" tlemil se Kurt. ,,I když mám Wicked rád, vážně nepojmenuju svoje dítě Glinda. To už můj Theodor je lepší." Kurt zaklapl zmrzku. ,,Tak co, Evelyn? Co si ještě dáme, ať tu strejda nesedí sám?" Finn si zrovna nacpal plnou pusu sušenek, a jak vyprskl smíchy, poprskal i Kurta. ,,Fuj! Finne," ohradil se. ,,Promiň," zahuhlal s plnou pusou. ,,Pojď, Olivere, vezmeme si papání do postele." Vytáhl si Kurt z lednice jogurt. ,,Dobrou, Finne."
,,Dobrou, kluci!" Kurt zavrtěl hlavou.
,,Do prdele! Do prdele!" slyšela Santana v pondělí ráno z koupelny nadávky. ,,Co se děje, mamino?" nakoukla dovnitř. ,,Nedopnu kalhoty!" úpěl brunet. ,,Si vezmi větší."
,,Se ti řekne, ale jaký?" ušklíbl se. ,,Co je?" nechápala Rachel. ,,Mamina nedopne kalhoty. Ten prcek je nenažranej," pokrčila Santana rameny.
Pohledy, kterými Kurta častovali, byly brunetovi krajně nepříjemné. Blaine ho přehlížel jako širé pláně a Mike s Jasonem se uchechtávali, kdykoliv kolem nich prošel. Do třídy prvních ročníků vešla Carmen Tibideaux. ,,Vážení studenti, prvního ročníku. Je mi ctí vás pozvat na každoroční Zimní přehlídku, při které se ukáže, zda jste hodní na této škole studovat." Kurt sjel po židli níž, bylo mu jasné, že je to před celou školou. ,,To platí pro všechny pane Hummele, žádné výjimky." Kurt si položil hlavu na desku stolu. ,,Nebude tak zle," konejšila ho Rachel.
Měla pravdu. Jakmile celá akce skončila, všichni mu blahopřáli, jak to zvládl. Kurt na sobě ucítil pohled. Hleděl na něj Blaine. Když si všiml, že ho Kurt nachytal na švestkách, stáhl se.
V půlce třetího měsíce těhotenství se Kurt seznámil se sympatickým Adamem. Ke Kurtovu štěstí mu bylo naprosto jedno, že Kurta někdo zbouchnul. A ochotně mu pomáhal. Společně vešli do Kurtova bytu. ,,Někde se posaď, uvařím nám ten čaj," usmál se Kurt na Adama. ,,Dobře, ale sedneš si ty," natlačil ho Adam do gauče. ,,Budu obskakovat já tebe, ne ty mě." Kurt přikývl, stejně neměl na výběr. Posadil se na gauč a nohy hodil nahoru. Po chvíli se Adam vrátil se dvěma hrnečky. Jeden podal Kurtovi a s tím druhým si sedl a položil si Kurtovy nohy do klína. Kurt jednou rukou objímal hrníček a druhou měl volně položenou na vystouplém bříšku. ,,Adame," oslovil ho po chvilce mlčení Kurt. ,,Co potřebuješ?" usmál se brit a pohladil ho po ruce spočívající na bříšku. ,,Vyprávěj mi o Anglii," zaprosil. Adam začal vyprávět a Kurt mu s úsměvem naslouchal.
Kurt odpočíval v Adamově náruči, ten ho hladil po vlasech. Adam se sklonil a líbl bruneta do vlasů. Kurt k němu zvedl oči a usmál se. Natáhl ruku a přitáhl si Adama do polibku. Adam polibky mapoval Kurtovo tělo. Nakonec zasypal polibky modroočkovo břicho. ,,Vážně ti nevadí, že...." Adam položil prst na Kurtova ústa. ,,Pst," vyměnil prst za vlastní ústa a Kurta políbil. ,,Nevadí. Jsi úžasný a to malé není překážka." Adam se ke Kurtovi sklonil a spojil jejich rty. Oba byli zabráni jeden do druhého. Ani si nevšimli, že do bytu vešel někdo další. ,,Mamčo, cestou z práce jsem se stavila v....Kurte!" Kurt se od Adama odtáhl a otočil hlavu. ,,Santano. Ahoj," usmíval se jako neviňátko. ,,To sis našel taťku?!" rýpla si. ,,Santano, tohle je Adam. Adame, moje kamarádka Santana. Pozor na ní, má prořízlou pusu."
,,Rád tě poznávám," usmál se Adam. ,,Já tebe taky. Varování. Ublížíš, tady mamině a budeš litovat, žes mě poznat."
,,Nehodlám Kurtovi ublížit," bránil se Adam. ,,To je dobře. Jinak jsem přinesla dort. Dáte si, kluci?" zeptala se. ,,Dám si," přikývl Adam. ,,Já s Fionou taky," rozesmál se Kurt. ,,Už to nebohý dítě pojmenuj, proboha," vzdálila se Santana. ,,Pro maminu čaj, vid?" vykoukla ještě. ,,Jo. A pro Adama taky. Tos nebyla u toho, jak jsme s Finnem po sobě stříleli jedno jméno za druhým," křikl za ní Kurt. ,,Finn?" otočil se blonďák na Kurta. ,,To je můj nevlastní bracha," vysvětlil Kurt. ,,Aha." Když se Santana vrátila a naservírovala dort i s čaji a kávou, pustila se do zpovědi Adama. Kurt si schovával hlavu v dlaních. V tu chvíli by se nejraději propadl do země.
Rachel zmizela k Brodymu a Santana k Dani. Kurt s Adamem měli celý byt pro sebe. Kurt spočíval v Adamově objetí a nechával se laskat. I když na něj padala únava. ,,Ty usínáš," všiml si Adam. ,,Sprcha nebo vana?" optal se. ,,Vana," zamumlal Kurt. ,,Jdu jí připravit.'' Kurt se naložil do teplé vody, kterou mu Adam připravil a vnímal vůni šeříku z pěny. Vylezl z vody a zamířil do ložnice. Adam ho objal a políbil. Rozepnul knoflíky pyžamového kabátku a sundal ho. Do dlaně si vymáčkl kokosový krém. Kurt se posadil a oddával se Adamovým rukám a vůni kokosu. Adam se ze zad přemístil na břicho. Přejížděl přes něj opatrně, aby tomu malému životu neublížil. Kurt se o něj opřel zády a vychutnával si jeho přítomnost.
Na Vánoce Kurt zamířil do Limy. Adam mu slíbil, že za ním přiletí na Silvestra. ,,Tati!" vrhnul se Kurt Burtovi do náruče. ,,Vypadáš báječně, Kurte," sjel ho Burt pohledem a zastavil se pohledem na vypouklém bříšku. ,,Cítím se tak," přikývl. ,,Tak pojď. Carol peče králíka a vyhrožovala, že když tě nepřivezu včas, že nic nezbude."
Kurt s Carol procházeli nákupním centrem. Ve snaze sehnat ještě na poslední chvíli nějaký dárek. ,,Nepotřebuješ něco?" starala se každou chvíli Carol. ,,Jsem v pohodě," ujišťoval jí Kurt. ,,Tak pojď, ještě si potřebuji koupit něco v drogerii a pak si sedneme někde na čaj."
Kurtovi někdy Finn přišel jako by z dětství nevyšel. Probudil ho jeho nadšený křik, že přišel Santa. Kurt se podíval na hodiny. Sedm ráno. Kurt spaní vzdal, protože mu to malé tlačilo na močák a on potřeboval akutně na záchod. Oblékl si župan, vklouzl do plyšových bačkor, které mu koupily holky, než odjel do Limy. Vykonal potřebu a vešel do obýváku. ,,Super!" zajásal Finn. ,,Zklidni hormon. Já i Beatka bysme ještě třeba hodinu spánku uvítali," pohladil si Kurt vypouklé bříško. ,,Jsem tak nadšený," hopsal Finn. ,,Kolik ti je, proboha?" protočil Kurt oči. Bylo půl osmé, když se objevili Burt s Carol. ,,Co tu strašíte, tak brzy?" zhrozila se Carol. ,,To vykládej, Finnovi. Ten mě probudil, tím jak tu aktivně poletuje." Trhnul Kurt rameny. ,,Už budeme rozbalovat!" zajásal Finn a vrhnul se k balíčkům. ,,Nepřehnali jste to trochu?" povytáhl obočí Kurt při pohledu na balíčky před sebou. ,,Stejně nejsou tak úplně pro tebe," pokrčila Carol rameny. Kurt se při pohledu na sněhobílou dečku rozplakal. ,,Ale no tak," sevřela ho Carol v náručí. Pitomý hormony.
Kurtovi se nenápadně podařilo propašovat si jednu krabici cukroví k sobě do pokoje. Cpal se jím, jak prokopnutý. Když mu někdo položil ruku na rameno, lekl se. Otočil se, za ním stál táta. ,,To se musíš plížit? Ještě z tebe potratím."
,,Promiň. Finn se dušoval, že žádný cukroví nevzal. Spočítal jsem si jedna a jedna." Kurt se zatvářil provinile a tátovi krabici podal. ,,To ty těhotenský chutě, no."
Ani vítání s Adamem se neobešlo bez slz. S Kurtem hormony šily pořádně. Když vešli s Adamem k Puckovi, všichni se po Kurtovi otočili a pohled jim padl na břicho. ,,V kolikatým jsi?" zeptala se Tina. ,,Ve čtvrtým," odpověděl. ,,Jak se to vlastně stalo?" zeptala se Quinn. ,,Můžeme o tom, prosím, nemluvit?"
,,Promiň," omluvila se hned Quinn. ,,To je dobrý." Všichni se skvěle bavili. ,,Jo málem bych zapomněla. Puckermane," podala mu barevnou láhev Santana. ,,Dík." Kývl. ,,Pro koho jsou ty Rychlý špunty?" zeptala se Britt. ,,Pro Kurta," odpověděla Santana. ,,On nemůže pít?"
,,Jedno šampaňské by ničemu neublížilo. Ale po zkušenostech je mi jasný, že Kurt se dlouho alkoholu ani nedotkne."
,,To máš pravdu," přikývl Kurt a upil ze svého džusu. Půlnoc odbíjela a všichni si přáli jen to nejlepší. ,,Takže mamino," stoupla si Santana před Kurta. ,,Ať je tenhle rok pro tebe jenom lepší. Ať ti prcek dělá jenom radost. Ale hlavně abyste byli oba zdravý."
,,Díky, Santano. Tobě taky jenom to nejlepší v tomhle roce."
Kurt se probudil v Adamově objetí a šťastně se usmál. ,,Dobré ráno, lásko," políbil ho Adam. ,,Dobré," usmál se Kurt. ,,Jak se mají moje, zlatíčka?"
,,Skvěle," schoulil se mu Kurt do náruče. ,,To rád slyším."
,,Možná trochu hladově," přiznal Kurt. ,,Co byste si tak dali?" zeptal se Adam. ,,Muffiny. Čokoládový," olízl se Kurt. ,,Ale vystačíme si s tousty. Nebudeme tatínka zneužívat. Protože je 1. leden. A všude mají, co? Zavřeno." Zazubil se Kurt. ,,Já tě..." Sklonil se k němu Adam. ,,Miluju."
,,Taky tě miluji. Radši jdeme. Než nám Finn všechno sní."
V New Yorku začali Kurt s Adamem pomalu, ale jistě dávat do kupy výbavičku. Carol přislíbila poslat něco po Finnovi. Takže to za chvíli v bytě Kurta, Rachel a Santany vypadalo jako ve skladišti. ,,Stejně se budu stěhovat k Adamovi. Tak proč to tahám sem?" Kurtovi totiž bylo jasné, že u pracující a studující by s novorozencem být nemohl. Tak se dohodli, že se Kurt přestěhuje k Adamovi.
Adamův byt byl o trochu menší než ten co měl s Rach a Santanou. Ale jinak byl úžasný. Z nevyužitého pokoje udělali pokojík pro dítě. Kurt je všechny z Adamových jablek a holky pozoroval s úsměvem. Od práce ho vyhnali. Dohady, jakou barvou ten pokoj vymalují, byly slyšet snad až na ulici. ,,Proč si nenecháš říct pohlaví," spílala mu po sto padesáté Santana. ,,Tak ho vymalujte béžově," navrhl Kurt, když už to nemohl poslouchat. ,,Ještě z vás porodím!" zavrtěl hlavou a dal se do třídění oblečení pro miminko.
Čas letěl jako splašený, než se Kurt nadál, byl tu květen. Do porodu mu zbýval poslední měsíc. Zrovna se s Adamem rozhodli pořídit kočárek. Nakonec pořídili zelenobílý.
Adam zrovna čekal na zkoušku, když mu volala Rachel, že Kurta Santana právě odvezla do porodnice. Adam se až divil, že tu zkoušku dal, když byl celý vystresovaný z toho, jak to jeho přítel zvládá. Do porodnice Adam dorazil, až když už bylo po všem.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 15. dubna 2017 v 22:14 | Reagovat

ještě že potkal Adama.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama