Já a můj agent 4 - 6. kapitola

10. října 2015 v 13:00 | Andílek |  Kapitolovky
Je tu předposlední kapitola....Věřte nebo ne, napsat tuhle kapitolu bylo hrozně těžký. I teď prolévám hektolitry slz.Moment! Tome?! Otevřel oči, žádná střelná rána. ,,Co se stalo?" zeptal se Kurt nechápavě. Victor se k němu otočil se slzami v očích. ,,Odstrčil tě stranou, dostal to místo tebe!"
,,Tome!" vrhnul se k němu Kurt. ,,Cos to udělal?!"
,,Sprá...Správnou věc!"
,,Nemluv! Nemluv! Šetři síly!"
,,Ne...Nemá to cenu!"
,,Tohle neříkej Tome, to nechci slyšet!" Kurtovi z očí tekly slzy. ,,Ale jo, bylo to fajn Kurte, moc fajn."
,,Tohle mi nedělej. Slepičí prdelko, ty prostě nemůžeš umřít! Ty ne!" Tom se bolestivě pousmál. ,,Chtěl jsem jen...." Už větu nedokončil. Zemřel. ,,Ne! Ne! Tome! TOME!"
,,Kurte?" oslovil ho opatrně Blaine, i on sám byl ze smrti manželova kamaráda zdrcen, a vykročil k němu. Kurt zvedl hlavu, podíval se na svého manžela se slzami v očích, ale pak se jeho výraz změnil. Postavil se a namířil zbraň na Richarda, na kterého mířili Victor s Frankem. ,,Kurte! Co to děláš?!" vyjekl Blaine. ,,Kluci, nechte to na mě!" ignoroval Kurt Blainovu otázku. ,,Neblázni!" vrtěl hlavou Frank. ,,Zabiju ho!" zavrčel temně Kurt. ,,To si troufáš, Hummele!" ušklíbl se Richard. ,,Budu první, kdo tu spoušť zmáčkne a pošlu tě do pekla spolu s tvým ubohým kolegou, kterej se pokusil ti zachránit život!"
,,Takhle o něm nikdy nemluv!" zavrčel Kurt a odjistil pistoli. ,,Kurte, nedělej to!" prosil ho Victor. ,,Tomovi to život nevrátí!" Richard se ušklíbl. ,,Tak to zmáčkni, Hummele!" Provokoval. ,,Mysli na Alana, Kurte!" zkusil to Frank. ,,Tom skočil té kulce do rány, aby zachránil Alanovi tátu. Přece mu nechceš oplatit službu tím, že Alanovi tátu vezmeš tím, že půjdeš sedět, kvůli hajzlovi, který ti za to nestojí."
,,Lásko, prosím," prosil ho Blaine. ,,Polož tu pistoli." Kurt je ale ignoroval, stále na Richarda mířil. ,,Poslechni, svoje kamarádíčky," uchechtl se Richard.


Do hotelu vpadla FBI včetně šéfa Colinse. ,,Co se tu…?" zarazil se. ,,Johnsone!" vydechl a pak mu padl zrak na Kurta. ,,Hummele, nedělejte to!"
,,To se mu taky snažíme všichni tři říct," pokrčil rameny Victor. ,,Já vím, že Johnson byl váš nejlepší kamarád, ale tím, že Morrisona zastřelíte mu život nevrátíte!"
,,Alan potřebuje oba táty, ne jenom jednoho!" zkusil to Frank znovu. Něco v Kurtovi se zlomilo a ruce s nataženou zbraní stáhnul. ,,Sbalte ho!" zašeptal směrem ke Colinsovi. Richard se ušklíbl a namířil pistoli na Kurta a vystřelil. ,,Kurte!" zařval Blaine. K Richardově smůle, ale z pistole nic nevyšlo. ,,Ty si nedáš pokoj, co?" ušklíbl se Kurt a vystřelil. Richard klesl k zemi s prostřeleným ramenem. Policie ho okamžitě sebrala. Kurt zabořil hlavu do Blainova ramena a nechal slzy volně stékat po tváři. Blaine ho jenom tiše konejšil. Ulevilo se mu. Bylo po všem!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terka Terka | 10. října 2015 v 14:32 | Reagovat

Proč proč proč? Vždyť Tom... slepičí prdýlka... Kurt... Blaine... Alan...

2 Andílek Andílek | 10. října 2015 v 17:42 | Reagovat

[1]: Omlouvám se, omluvám se, omlouvám se. Věř mi, taky jsem brečela při psaní, při opětovným čtení. Někdo to odnést musel. Rozhodovala jsem se mezi Tomem a Frankem. A los padl na Toma. Tom se nesmířil s myšlenkou, že by Alan měl přijít o tátu a obětoval vlastní život, aby z Kurta, Blaina a Alana mohla být rodina. Těžko se mi se Slepičí prdelkou loučilo. I když se Kurt z NY odstěhoval do Californie k Blainovi, vždycky jsem si ho musela do dalšího příběhu nějak protlačit. Milovala jsem jejich přátelství, jejich kecy, jejich...Slepičí prdelko a Červená Karkulko. Zbožňovala jsem JE.
Myslím, že Tom byl jedna z postav, kterou jsem vytvořila, která mi hodně přirostla z srdci. Proto to tak bolí. Loučení s ním. (Ano i při psaní komentáře brečím). Myslím, že jeho smrt je symbolem toho, že tahle série končí. Myslím úplně končí.
S Alanem se setkáme v závěrečné kapitole, bude to takové světýlko naděje, že to bude lepší.
*Soucitně podává krabici kapesníčků*. Děkuji za komentář

3 Terka Terka | 10. října 2015 v 20:48 | Reagovat

*Děkuje za kapesníčky*

To znamení na ukončení této skvělé série chápu, ale stejně... Od Toma je to ale stejně gesto, které bych čekala... a Kurt by pro něj podle mě udělal to samé.

4 Andílek Andílek | 10. října 2015 v 21:53 | Reagovat

[3]: *nemáš zač*

Právě, člověk se s tím těžko vyrovnává (stačí si vzpomenout, jak to s námi zamávalo u Janičky, i když se to dalo čekat).
Přesně tak, od Toma se tohle dalo čekat. A ano Kurt by pro něj udělal to samé.

5 Terka Terka | 11. října 2015 v 23:08 | Reagovat

[4]: Presne!! Ted si ctu Pomahat znamena zit uplne od zacatku (posledni serii jeste ne, na to nemam) a rikam si, ze to bude v pohode, ze me dostane jen Janit. A ono vubec. Vzdycky, kdyz je tam hezka scena, tak si vzpomenu, ze tam potom uz Blaine nebude... a uz to jede. A stejny to bude tady... oni budou mit Alana, jenze tam pro nej nebude zadny strycek Tom, ktery by ho ucil, jak otravovat tatinky... :(

6 Andílek Andílek | 12. října 2015 v 6:50 | Reagovat

[5]: nevím, jestli někdy budu mít na to přečíst si celou sérii Pomáhat znamená žít od začátku, možná až to celý vstřebám.
Přesně tak. Sice budou mít Alana, ale nebude nikdo kdo by s ním tatínky zlobil :(. A do toho Kurt, který si to bude vyčítat...:(

7 Janička Janička | Web | 12. října 2015 v 19:26 | Reagovat

Ježiši, se mnou už je to fakt špatný, nejenže nemám čas číst kometáře, já nemám čas už ani číst nové kapitoly oblíbených povídek. :( Takže se spožděním, sorry... :(
Co jsi to jako Kurtovi udělala? Proč musí tolik trpět i u tebe? To nestačilo v mé povídce? Ach jo. Chudáček Kurt teďka, doufám, že ho Blaine dostatečně utěší a bude ho podporovat.
PS: Jak jako ukončit? Já chci tuhle jejich rodinku. Je naproto dokonalá. :*

8 Andílek Andílek | 12. října 2015 v 20:49 | Reagovat

[7]: Neomlouvej se. Já to chápu! Čas je potvora.

Co jsem to Kurtovi udělala? Nechala jsem ho žít! Já myslím, že mě znáš moc dobře, abys věděla, že se v tomhle vyžívám. No...Ehm....Stačilo? Asi. Nevím. (Já měla tuhle variantu napsanou ještě předtím než tys nechala umřít Blaina. Vědět tenkrát, že ho necháš umřít, tak ten děj povedu jinak :D :D).

Neboj. Kurt teď bude mít kolem sebe spoustu lidí, kteří ho podpoří a utěší.

PS: Ano, ukončit. Jak do jejich rodinky skládající se z Kurta, Blaina, Vilmy a Sáry zapadne Alan, nechám na vaši fantazii.
Těší mě, že má Agent takovou chválu...Jenže! Jenže bez Toma už to nebude ten pravý Agent. Tolik k tomu.
Děkuji za komentář

9 Karin Karin | 20. dubna 2017 v 16:00 | Reagovat

Tak to bylo kruté.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama