Drabble

26. dubna 2017 v 21:26 | Andílek |  Jednorázovky
Tak trochu na přímluvu Terezky, je tu teda něco dřív, než v červnu (a nebo květnový rozšíření sbírky). Upozorňuji, že je to šíleně zvrácený. A hrozí výbuchy smíchu. Takže při čtení nejezte a nepijte. Nechci vás mít na svědomí.

Je to double drabble. A je to jak jinak....MALEC!! (Ač tam je tam těch dvou jako šafránu, ale já veřím, že vy máte hodně bujnou fantazii). A měla bych skončit, než tu bude úvodu víc než drabblete (což už je). Užijte si ho!!!Holky, Jace a Magnus seděli kolem stolu a o něčem se bavili. Po chvíli se Magnus zvedl s tím, že si musí odskočit. Ti tři jen mávli rukou a bavili se dál.


Asi po pěti minutách strčil do místnosti hlavu Alec. "Neviděli jste Magnuse?" zajímal se. "Jo, je na záchodě," odpověděl mu Jace. "Dobře." Alec jim zmizel z dohledu. V tu chvíli se Isabelle rozesmála a Jace a Clary se po ní nechápavě podívali. "Co je?" zeptal se Jace. "Jen jsem si představila Aleca, jak buší na dveře záchodu a volá na Magnuse, jestli tam je," odpověděla mu. "A to si přestav, že by mu Magnus otevřel dveře s kalhotama u kotníků a Alec by se na něj vášnivě vrhnul," doplnila jí Clary. A obě vybuchly smíchy. "Dámy, vy jste zvrácený. Alec by nic takovýho neudělal."

"Zas z něj nedělej neviňátko,Jacei," protočila Izzy očima. "Jsou tam nějak dlouho,nemyslíte?" poznamenala Clary. "Na sebe vlítli, vsaď se," mrkla na ní Izzy. "Jste nechutný, dámy." Zvedl se Jace a odešel, doprovázen dívčím smíchem. Zatímco se holky skvěle bavili, Jace musel jít tu představu zahnat bušením do boxovacího pytle. A co se dělo za zavřenými dveřmi záchodové kabinky, nám zůstane už navždy záhadou.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 27. dubna 2017 v 21:04 | Reagovat

Tak to byla pecka.

2 Andílek Andílek | 28. dubna 2017 v 16:52 | Reagovat

[1]: děkuji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama