Flaška

18. dubna 2017 v 21:47 | Andílek |  Jednorázovky
Takhle to dopadá, když se po večerech nudím aneb další Malec.

Jinak bych chtěla ještě znovu poděkovat Karin, za úžasné komentáře. Vážně mě hrozně potěšily.U Magnuse v bytě se sešli Jace, Clary, Simon, Isabelle a Alec. Nikdo však neměl po událostech minulých náladu na nějaké velkolepé oslavy. Stále se nemohli vzpamatovat z toho, že Valentine zabil tolik podsvěťanů. Sice teď už byl pod zámkem, takže si mohli oddechnout. Ale pohled na mrtvá těla je děsil a vracel se jim v nočních můrách.Takže jen seděli u Magnuse na pohovce a upíjeli alkohol. Nikdo z nich nemluvil, nebylo o čem. Všem se v hlavě honilo to samé. Nakonec to Simon nevydržel. "Tady je to zabitý! Co si zahrát alespoň flašku?" Clary po něm střelila pohledem a pak stočila pohled na ostatní. Podvědomě tušila, že oni na rozdíl od ní flašku neznají. "V čem to spočívá?" zeptal se Jace. "Sedneme si do kruhu a někdo z nás roztočí flašku a na koho ukáže, ten musí splnit úkol. Který mu ten, co roztáčel určí."
"Fajn," souhlasil Jace. "Lepší než tu sedět a nic nedělat."
"Radši bych dělal něco jinýho," zamumlal Alec. "Zlatíčko, je mi jasný, že bys nejradši nakopal zbytek Valentinovy bandy do zadku. Ale na chvíli se uvolni, hoď starosti za hlavu a bav se," objal ho Magnus. "Kéž by to šlo tak snadno," pousmál se Alec. "Začnu!" Popadl Simon práznou flašku od vodky.Jace roztočil flašku a její hrdlo ukázalo na Aleca. Alec sám byl zvědavý s čím jeho parabatai přijde a natáhl se po skleničce whisky. "Polib, Magnuse!" ušklíbl se pobaveně Jace. Alec si lokl a vzápětí letěl lok zpět do skleničky. "Cože?!" zakuckal se. "Slyšels," smál se Jace. "Přede všema?" povytáhl obočí. "Zajímavý! Na svatbě mu publikum nevadilo," naklonil se Jace k Isabelle. "Viď a tady dělá ofuky. Tak honem, nemáme na vás celej den!"
"Vy se naotravujete taky," protočil Alec očima. Naklonil se k čaroději a spojil jejich rty v polibek. Magnus si ho k sobě přitáhl a polibek prohloubil. "To by stačilo, ne?" ozval se Simon, když mu přišlo, že se líbají nějak dlouho. "Ticho!" okřikli ho Jace, Isabella a Clary. A s úsměvem se dívali na líbající se dvojici."Navrhoval bych přesun," odtáhl se Magnus. "Nemám námitek. To publikum mi začíná vadit," zasmál se Alec. "Nápodobně," zazubil se Magnus. "Pošli je pryč," zašeptal Alec a skousnul si ret. "Nepřekážíme vám náhodou?" zeptal se Jace. "Uhodl jsi, Waylande," zasmál se Magnus, lusknul prsty a Jace, Clary, Simon a Isabella zmizeli. "Mnohem lepší," usmál se Magnus a přitáhl si Aleca znovu do polibku. "Postel?" zašeptal Alec. "Nebuď nedočkavý!"Vyměňovali si vášnivé polibky a přitom couvali směr ložnice. Magnus nekoukal pod nohy a zakopl o svůj, jistě drahej, koberec. Jak padal stáhnul Aleca sebou a ještě se stačil praštit o hranu postele. "Aú!" Zaúpěl a chytil se za hlavu. "Jsi v pořádku?" Strachoval se Alec, který mu přistál v klíně. Čaroděj v jeho hlase zaslechl náznak pobavení. "Jsem," odpověděl. "Jen nechápu, jak jsi mohl...."
"Zakopnout? Já nejsem ten, co mě vášnivě dusil polibkama!"
"Ještě, řekni, že je to moje vina!" Alec to nevydržel a rozesmál se nahlas. "Alexandře Lightwoode, ty víš, jak naprosto zabít atmosféru. Fakt, že jo."
"Omlouvám se." Alec si všiml, že i čaroději cukají koutky od potlačovaného smíchu. "Fakt se omlouvám. Spraví to polibek?"
"To by ses musel hodně snažit," vyplázl Magnus jazyk. "Udělám cokoliv," dušoval se Alec. Přitáhl si čarodějův obličej k sobě a vášnivě ho políbil.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 21. dubna 2017 v 23:42 | Reagovat

Moc pěkné ale jak sebou sekli musela jsem se smát.

2 Andílek Andílek | 22. dubna 2017 v 9:56 | Reagovat

[1]: Děkuju za komentáře. Popravdě já se taky musela smát, když jsem to psala a pak i při opětovným čtení.

V nejbližší době asi nic nenapíšu. Múza přišla jen na tuhle krátkou chvilku. Ale tak trochu doufám, že se zase v červnu vrátí :D :D :D

3 IFka IFka | 22. dubna 2017 v 17:30 | Reagovat

Opet uzas nad tvym psanim..nedelas nahodou do literarury?Tve povidky by si zaslouzily vyjit knizne😊 Vazne mas skvely styl a napady😊Dekuji za prijemne odpocinuti od vsednich dnu:)

4 Andílek Andílek | 22. dubna 2017 v 20:16 | Reagovat

[3]: Zase jsem červená až na zadku. Takový lichotky si snad nezasloužím. Však to nic nebylo.

Do literatury nedělám, jsem prostý úředník. Ale jsem vášnivý knihomol. Čtu všechno a všude. Bez knížky nedám ani ránu, kdykoliv někam jedu, tak knížka nesmí chybět.

5 Terka Terka | 23. dubna 2017 v 16:19 | Reagovat

Já se k lichotkám samozřejmě moc ráda přidám, je to parádní zpříjemnění dne ;-) Snad se tu brzy objeví něco dalšího...myslím tím dřív než v červnu :-P

6 Andílek Andílek | 23. dubna 2017 v 18:55 | Reagovat

[5]: Ooooo děkuji :-) :-*

To záleží na múze a taky na inspiraci a ta je někdy pěkná mrška. Jinak ti tak na sto procent můžu slíbit tak akorát rozrůstající se sbírečku o dva nové přírůstky v půlce května

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama