Jsem líná vymýšlet název

14. dubna 2017 v 20:15 | Andílek |  Jednorázovky
Nevím, jestli to znamená, že se vracím. Přece jenom pět měsíců je pět měsíců. Vyšla jsem krapet ze cviku.
Tohle je spíš takovej pokus omyl. Na požádání jsem sepsala krátkou Malec (Shadowhunters) povídku. Doufám, že se bude líbit.

"Izzy, no tak tohle není nic pro mě," snažil se jí vymluvit Alec svou účast na nějaké párty. "Užijeme si to," usmála se na něj jeho sestra. "Vyberu ti něco na sebe," mrkla na něj. "Ne, ne, ne," protestoval. "Na to okamžitě zapomeň! Isabello!" Bránil jí v přehrabování jeho skříně. "Promiň," usmála se nevinně a hodila po něm pár kousků oblečení. "Obleč se! Já jdu zkontrolovat, ty tři."
"Vážně, s náma jde i ten podsvěťan?" Narážel Alec na přítomnost Simona. "Clary ho pozvala," odpověděla Izzy a opustila Alecův pokoj.Alec se otráveně opíral o sloup v baru, kam zašli. A znuděně sledoval, jak se ostatní baví. Tohle opravdu nebyl jeho šálek čaje. Raději by se utkal v boji s démonem, než aby byl tady. Že se k tomuhle vůbec nechal přemluvit, povzdechl si "Nebavíš se, Alexandře?" ozvalo se mu u ucha. Alec otočil hlavu tím směrem a spatřil pobavené kočičí oči. "Magnusi," oslovil čaroděje. "Mohlo mě napadnout, že tady budeš."
"Takovouhle párty bych si opravdu nenechal utéct," usmál se čaroděj. "Vidíš. Já zase jo. Vlastně ani nevím, proč tu jsem."
"Přemluvila tě tvoje sestra, nemám pravdu?" zeptal se Magnus. "Máš," přikývl Alec. "Raději bych byl někde jinde...."
"V bitvě nebo někde v soukromí?" nadhodil čaroděj. "Nejspíš obojí," odpověděl mladý Lovec Stínů. "To druhé by neměl být problém. Můžeme jít ke mně," navrhl čaroděj. "Slíbili jsme si, že nebudeme spěchat."
"Taky nebudeme, Alexandře," ujistil ho čaroděj. "Je to pro mě ještě všechno nové. A vůbec nevím, co..."
"Co kdybychom pro začátek zašli na drink a pak by se vidělo, co dál?" navrhl Magnus. "To zní jako plán," souhlasil Alec.Společně došli k baru, kde jim Magnus objednal pití. "Tak na shledání, Alexandře," pozvedl sklenku Magnus. Alec přkývl a s Magnusem si připil. "A co takhle tanec?" navrhl čaroděj. "Netančím. Teda neumím to," odporoval Alec. "Že by Lovec Stínů něco neuměl? Jsem překvapen," pousmál se čaroděj. "Opravdu. Nevymýšlím si," rozhodil Alec rukama. "Přesvědčíme se." Než se Alec nadál, táhl ho Magnus mezi svíjecí se těla. "Ale já opravdu...."Alecovi nebylo dovoleno odpovědět, Magnus mu položil prst na rty. "Není se čeho bát, Alexandře, maximálně mi pošlapeš nohy." Tančili spolu v objetí. Alecovo proroctví o pošlapaných nohách bylo pravivé. "Vážně se omlouvám," omlouval se Magnusovi. "Neomlouvej se," zarazil ho čaroděj. "Máme spoustu času, abychom tvé taneční schopnosti zlepšili."
"Nejsem si jistý, jestli bych to měl vůbec ještě zkoušet."
"Neříkej mi, že se bojíš," zasmál se Magnus. "To jsem neřekl," bránil se Alec. "Já jenom nevím, jestli...." Magnus ho nenechal dopovědět, místo toho si Aleca přitáhl do polibku. "Všechno chce čas, Alexandře," zašeptal, když se odtáhl. "Dobrá," přikývl. "Co kdybychom se odsud vypařili?" navrhl Magnus. "Vůbec nejsem proti," souhlasil Alec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 IFka IFka | 16. dubna 2017 v 10:16 | Reagovat

Klanim se:)Mas mimoradbe schopnosti v tahnout ctenare do deje.Uzasne je slabe slovo.Moc dekuji za povidku:)

2 Andílek Andílek | 16. dubna 2017 v 18:27 | Reagovat

[1]: Ooo děkuji :). Jsem červená až na zadečku :D. Měla jsem z toho trochu strach....Ale nakonec se ta potvůrka napsala skoro sama :D :D :D

3 Terka Terka | 16. dubna 2017 v 22:19 | Reagovat

Teda jestli jsi mě někdy překvapila, nebylo to nic v porovnání s tímhle... Vůbec jsem nečekala, že napíšeš povídku na pár, o kterém jsi nic nevěděla (což se evidentně změnilo). Ale je to parádní, na ten seriál se nekoukám, nicméně tenhle pár jsem už zaregistrovala :D Vítej zpátky :-)

4 Karin Karin | 16. dubna 2017 v 22:35 | Reagovat

Krásně se to četlo.

5 Andílek Andílek | 17. dubna 2017 v 9:06 | Reagovat

[3]: Já jsem plná překvapení :D :D. Mě samotnou to taky překvapilo, ale spíš to, že v tak krátkým čase (prakticky hned po skouknutí celého seriálu). Ten seriál je fakt parádní a stojí za to. Když ne kvůli něčemu jinýmu, tak kvůli těmhle dvěma stoprocentě. Díky za přivítání, ač nevím, jestli se vracím (Víc jich zatím nemám :D :-P ).
Já jsem Shadowhunters taky zaregistrovala už dřív, ale tak nějak se na něj nedostalo...Možná ani nemělo....Ale jak vidíš, časy se mění

[4]: Děkuji za komentáře

6 Iris Iris | 1. května 2017 v 20:27 | Reagovat

Krása. Zbožnujem pár Malec. Ďakujem za krásnu poviedku.

7 Andílek Andílek | 1. května 2017 v 21:33 | Reagovat

[6]: Děkuji za komentář

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama