Společně

12. července 2017 v 18:44 | Andílek |  Jednorázovky
Nakonec mi to nedalo. Tady máte jednohubku k 2x15
Vešli do Magnusova bytu a Alec za nimi dveře. Přistoupil ke svému příteli, který byl opět ztracen ve vlastních myšlenkách. Alec Magnuse objal a konejšivě ho hladil po zádech. "Nemusíš nic říkat," zašeptal. "Ale kdyby sis chtěl promluvit. Jsem tady," ujišťoval ho konejšivým hlasem. "Jsem tady a nikdy neodejdu." Magnus k němu zvedl oči a smutně se usmál. "Zrovna teď nechci mluvit o ničem. Jsem unavený." Vzal Aleca za ruce a vedl ho k ložnici. "Pojď se mnou. Bude stačit, když mě budeš držet."
"Cokoliv chceš. Udělám pro tebe cokoliv." Alecovi se dostalo vděčného úsměvu.Leželi společně v objetí, ani jeden nemluvil. Alec Magnuse objímal, jako nejdražší poklad. Jejich pohledy se střetly. "Pokus se usnout. Nikam neodejdu. Nikdy!" Přitáhl si Magnuse blíž a políbil ho do vlasů. Magnus mu zabořil hlavu do krku a zavřel oči. Alec ho s mírným úsměvem pozoroval. Když ucítil na své kůži slzy. Nic neřekl, jen Magnuse pevně objal a konejšivě ho hladil po zádech. Do ucha mu začal šeptat konejšivá slovíčka. Po nějaké chvíli si Alec všiml, že Magnus usnul. Netrvalo dlouho a Alec ho následoval.
Magnusův spánek byl neklidný. Stále se mu vracela sebevražda jeho matky a to, jak zavraždil svého nevlastního otce. Otevřel oči a zíral do stropu. Chtěl s tím bojovat, vážně chtěl. Ale věděl, že je to běh na dlouhou trať. Chtěl vstát, když se k němu přitiskl spící Alec a jeho ruka ho objala. Magnus se smutně pousmál a přitiskl se ke svému příteli blíž. Měl jeho a věděl, že Alec mu pomůže. Že to společně zvládnou.Alec nepředpokládal, že až se ráno vzbudí, Magnus tam bude s ním. Přetočil se na záda a protáhl se, jeho prsty narazily do něčeho měkkého. Otevřel oči a uviděl, jak ho Magnus pozoruje. "Dobré ráno," usmál se čaroděj. "Dobré ráno," odpověděl Alec. "Miluji tě," přitiskl se k němu Magnus. "Taky tě miluji."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Karin Karin | 14. července 2017 v 21:08 | Reagovat

Moc pěkně napsané.

2 Andílek Andílek | 15. července 2017 v 9:59 | Reagovat

[1]: Děkuji :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama